Львів у сезоні

Новини

Матчі 1/8 фіналу Кубку України-2017/18. Хроніка подій

06.11.2017

25-го жовтня відбулися всі матчі 1/8 фіналу Кубку України, в яких визначилися чвертьфіналісти. В 1/4 фіналу зіграють представники Прем'єр-ліги Верес, Маріуполь, Ворскла, Шахтар та Динамо. Першу лігу представить лише Десна, а з Другої ліги у чвертьфіналі зіграють СК Дніпро-1 та ФК Львів. Чемпіон провів онлайн-трансляцію всіх матчів 1/8 фіналу. Кубок України-2017/18 1/8 фіналу 25 жовтня Арсенал К - Верес 0:1 (0:1, 0:0) Голи: 0:1 - 19 Морозенко Таврія - Маріуполь 0:5 (0:1) Голи: 0:1 - 35 Борячук, 0:2 - 54 Танковський, 0:3 - 73 Коробенко, 0:4 - 83 Коробенко, 0:5 - 90 Борячук Нереалізований пенальті: Кисіль (М), 88 - штанга. Ворскла - Олімпік - 2:0 додатковий час (0:0, 2:0) Голи: 1:0 - 104 Шарпар, 2:0 - 109 Кулач. Прикарпаття - Десна - 0:2 (0:2) Голи: 0:1 - 15 Олейник, 0:2 - 24 Волков. Зоря - Шахтар - 3:4 додатковий час (0:1, 2:2) Голи: 1:0 - 11 Луньов, 2:0 - 51 Гордієнко, 2:1 - 72 Феррейра, 2:2 - 90 Феррейра, 2:3 - 99 Коваленко, 3:3 - 107 Харатін, 3;4 - 116 Гордієнко (авт) Львів - Сталь - 1:1, пенальті 5:3 Голи: 0:1 - 12 Климчук, 1:1 - 68 Кисленко Дніпро-1 - Чорноморець - 0:0, пенальті 8:7 Олександрія - Динамо - 2:3 додатковий час (0:1, 1:1) Голи: 0:1 - 36 Кравець, 1:1 - 77 Старенький, 1:2 - 107 Бєсєдин, 1:3 - 116 Кравець,2:3 - 120, пенальті Грицук. - Доброго дня, шановні читачі Чемпіона! Протистояння в 1/8 фіналу Кубку відкриваються матчем Арсенал К - Верес - На 19-й хвилині рівненський клуб відкрив рахунок у матчі! 19' - ГОООООЛ! Євген Морозенко! "Верес" попереду у рахунку! - НАРОДНИЙ КЛУБ ВЕРЕС (@veres_club) 25 жовтня 2017 р. - На 30-й хвилині у Вереса відбулася вимушена заміна 31' - Богдан Когут зазнав пошкодження у тому епізоді і не може продовжити гру... Олександру Бандурі довелося вступати у гру! - НАРОДНИЙ КЛУБ ВЕРЕС (@veres_club) 25 жовтня 2017 р. - Верес і Арсенал пішли на перерву. А ось таку статистику суперники видали в перші 45-ть хвилин гри Статистика першого тайму матчу... pic.

twitter.

com/HjZ8hdRUTd - НАРОДНИЙ КЛУБ ВЕРЕС (@veres_club) 25 жовтня 2017 р. - Нагадаємо, що подивитися пряму трансляцію цієї зустрічі можна у нас на сайті за цим посиланням - Розпочалася друга гра цієї стадії - Таврія приймає Маріуполь pic.

twitter.

com/58Zolo2uQe - ⚓ MARIUPOLFC (@mariupolfc) 25 жовтня 2017 р. - Відзначимо, що пряма трансляція цього поєдинку не проводиться - Верес і Арсенал вийшли на другий тайм, в перерві у Народного клубу відбулася заміна Роман Карасюк замінив у перерві Євгена Морозенка. Другий тайм розпочався. - НАРОДНИЙ КЛУБ ВЕРЕС (@veres_club) 25 жовтня 2017 р. - Каноніри провели заміну 56' - замість Семенюка на поле вийшов Есеола в "Арсенала" - НАРОДНИЙ КЛУБ ВЕРЕС (@veres_club) 25 жовтня 2017 р. - У матчі Маріуполя і Таврії перевага на боці азовців, проте рахунок в цій зустрічі поки не відкрито - Маріуполь на 35-й хвилині вийшов вперед! Борячук прийняв м'яч у штрафному Таврії і з середньої дистанції потужно вистрілив у дальній кут! #ТаврияМариуполь - 0:1 Допис, поширений FC Mariupol (@mariupolfc) Жов 25, 2017 о 4:38 PDT - У Вереса відбулися заміни - Палагнюка замінив Сергійчук, у Арсенала відпочивати пішов Домбровський, його замінив Руслан Черненко - Тим часом Таврія і Маріуполь завершили перший тайм і пішли відпочивати - У Арсенала на жовту картку награв Шевченко, у Вереса малював у штрафному суперника пенальті Сергійчук, за що арбітр і виписав йому "гірчичника" - У складі канонірів замість Кізілатеша виходить Есекьєль - Верес мінімальною перемогою завершив гру з Арсеналом! - Таврія і Маріуполь продовжують гру - Тотовицький спробував пробити з дальньої дистанції і воротареві довелось виносити м'яч на кутовий - А ось і другий гол Маріуполя! Після навісу з кутового захисники Таврії вибили м'яа, ле першим на підборі був Танковський! Танковский забивает второй мяч в ворота Таврии Допис, поширений FC Mariupol (@mariupolfc) Жов 25, 2017 о 5:09 PDT - Заміна у Маріуполя: Насонов замінив Ерікса - Попередження для футболіста Маріуполя - Кисіль грубо зіграв на чужій половині поля - Гріппа зірвав вихід Тотовицького один на один з голкіпером - жовта для гравця Таврії - Єлоєв замінив Біжко, Коробенко замість Мішньова у Таврії - Третій м'яч забиває Маріуполь! Коробенко метрів з 14-ти класно пробив у ворота Гуріна Андрей Коробенко делает счёт 3:0 Допис, поширений FC Mariupol (@mariupolfc) Жов 25, 2017 о 5:26 PDT - Кірюханцев замінив Тотовицького у Маріуполя, Жиганов замінив Воронченка у Таврії - Маріуполь забиває четвертий м'яч! Насонов кинуву прорив Кірюханцева, той прострілив у центр штрафного - Кисіль, а Коробенко технічно поклав м'яч у кут - Кисіль заробив пенальті, але пробив точно в поперечку!! - П'ятий гол азовців! Борячук метрів з 30-ти послав м'яч точно в дальню дев'ятку! - Матч Таврії і Маріуполя завершено!! У Полтаві розпочалася зустріч двох представників Прем'єр-ліги - місцева Ворскла приймає донецький Олімпік Склади команд Ворскла: Шуст, Пердута, Даллку, Чижов, Матвієнко, Скляр, Кравченко, Шарпар, Одарюк, Коломоєць, Ребенок. Олімпік: Кичак, Лук'янчук, Емерсон, Лухтанов, Шабанов, Єдинак, Мигунов, Шестаков, Хомутов, Цимбалюк, Міхальов. Після першої половини зустрічі рахунок не відкрито - 0:0 Розпочалася зустріч у Івано-Франківську, де місцеве Прикарпаття приймає чернігівську Десну За цим посиланням ви можете подивитися пряму відео-трансляцію матчу Прикарпаття - Десна У Полтаві та Івано-Франківську поки що нулі на табло Гарна картинка з Івано-Франківська - заповнені трибуни стадіону Рух Відкривають рахунок гравці Десни! 1:0 в Івано-Франківську - Денис Олійник на 14-й хвилині відзначився На 24-й хвилині Десна робить рахунок 2:0. Олександр Волков автор другого м'яча гостей А в Полтаві футболісти ніяк не можуть відкрити рахунок Керманич Олімпіка Роман Санжар використав уже три заміни на 65-й хвилині зустрічі На 29-й хвилині матчу в Івано-Франківську господарі могли скоротити рахунок, але після передачі Худобяка-Халка повз ворота пробив Василь Дербах Прикарпатці намагаються змінити хід поєдинку. За останні хвилин 5 вони мали вже декілька небезпечних моментів А тренер Ворскли тим часом іде на підсилення нападу - вже три нападники зараз на полі стадіону в Полтаві в складі господарів - Юрій Коломоєць, Гегам Кадимян та Владислав Кулач. Перерва у Івано-Франківську, а в Полтаві - 0:0 після 90 хвилин гри. Буде додатковий час. Овертайм розпочався в матчі Ворскла - Олімпік. Тим часом розпочалися матчі Зоря - Шахтар у Запоріжжі, Дніпро-1 - Чорноморець у Дніпрі та ФК Львів - Сталь. Зоря - Шахтар. Стартові склади: Зоря: Лунін, Сухоцький, Сваток, Чечер, Опанасенко, Андрієвский, Бабенко, Караваєв (К), Луньов, Гордієнко, Громов. Шахтар: П'ятов, Бутко, Хочолава, Ракицький, Ісмаїли, Фред, Степаненко, Дентіньо, Патрик, Тайсон, Феррейра. У грі Львів - Сталь на 12-й хвилині відзначився гравець Сталі Климчук. Гол! - Зоря відкриває рахунок. Громов віддав класну передачу на Луньова і нападник Зорі відправив м'яч мимо П'ятова в сітку воріт. - А тим часом полтавська Воскла забиває другий гол в ворота Олімпіка! Владислав Кулач Чудово перекинув воротаря ударом головою. Не менш чудовий асист на рахунку Матвієнка. Олександрія - Динамо. Стартові склади: Олександрія: Паньків, Чеботаєв, Каленчук, Цуріков, Полярус, Запорожан, Гітченко, Сітало, Старенький, Банада, Басов. Динамо: Бущан, Пантіч, Гармаш, Шепелєв, Кравець, Гонсалес, Хачеріді, Бєсєдин, Миколенко, Смирний, Кендзьора. Такой вот состав против "Александрии" в кубке. Ваше впечатление? Публикация от Dynamo Kyiv | Динамо Київ ⚪️🔵 (@fcdynamokyiv) Окт 25 2017 в 9:31 PDT Матч в Полтаві закінчено. Полтавська Ворскла перемігши 2:0 виходить до 1/4 фіналу Кубку України. - Перші хвилини гри в Олександрії проходять на половині поля господарів. Динамо міцно захопило ініціативу. - Фантастичний момент у Зорі на 40-й хвилині гри. Луньов прострілив на Андрієвського, про якого зубили захисники гірників, але півзахисник Зорі не зміг як слід обробити м'яч. - Кінцівка першого тайму проходить з перевагою луганчан. На 45-х хвиліні знову міг забити Андрієвський. Але Тарас Степаненко в шаленному підкаті вибив м'яч з лінії воріт. - В грі Олександрія - Динамо поки що, нічого цікавого не відбувається. Чернігівська Десна крокує до 1/4 фіналу Кубку України. Вітаємо! - Гол! На 36-й хвилині матчу Олександрія - Динамо гості виходять вперед. Гол на рухунку Артема Кравця. GOAL! Artem #Kravets! FC Oleksandria - FC Dynamo Kyiv 0:1#FCDKLive #OleksandriaDynamo pic.

twitter.

com/DIO6JORkLw - FC Dynamo English (@dynamokyiven) 25 октября 2017 г. А тим часому в Запоріжжі, Львові та Дніпрі розпочалися другі тайми. Поки що без змін. - Гол! На 54-й хвилині луганська Зоря вдруге забиває у ворота Андрія П'ятова. Гол на рахунку Луньова. У матчі Олександрія - Динамо перерва. - Гол! Львів зрівнює рахунок у грі проти Сталі. На 69-й хвилині відзначився Сергій Кисленко. - Гол! Шахтар забиває у ворота Зорі. Факундо Феррейра на 73-й хвилині дарує надію гірникам. Тим часом поновилася гра в Олександрії. - Вилучення у луганської Зорі. На 82-й хвилині Вячеслав Чечер, порушивши правила проти Тайсона, отримує другу жовту картку і залишає свою команду в меншості. Чи вдастся гірникам дотиснути Зорю? Чекати залишилося недовго. - Гол! Шахтар зрівнює рахунок! Факундо Феррейра забиває головою роблячи дубль. В Дніпрі, Запоріжжі та Львові на нас чекають екстра тайми. - Гол! Олександрія зрівнює рахунок у матчі проти Динамо. Рахунок зрівняв Старенький на 77-й хвилині. - Гол! Шахтар в додатковий час виходить вперед проти Зорі. На 98-й хвилині відзначився Віктор Коваленко. - Гол! Рахунок у матчі Зоря - Шахтар стає 3:3. - На 118-й хвилині Шахтар знову виходить вперед! Цього разу автогол Гордієнка. Гру Зоря - Шахтар завершено. Шахтар крокує далі. Вітаємо гірників! У грі Олександрія - Динамо триває додатковий час. Дніпро-1 у серії пенальті перемагає Чорноморець. Вітаємо дніпровців з виходом до 1/4 фіналу! - Гол! Артем Бєсєдін виводить на 110-й хвилині виводить киян вперед! Львів в серії пенальті перемагає Сталь і виходить до наступного раунду! Вітаємо! - Гол! Артем Кравець робить рахунок 1:3 - Гол! Футболіст Олександрії Василь на 120-й Грицук реалізував пенальті і скорочує розрив у рахунку. На цьому гру Олександрія - Динамо завершено! Динамівці перемігши з рахунком 3:2 виходять до 1/4 фіналу Кубку України. Full-Time! FC Oleksandria - FC Dynamo Kyiv 2:3#FCDKLive #OleksandriaDynamo pic.

twitter.

com/zd2ouW3uXm - FC Dynamo English (@dynamokyiven) 25 октября 2017 г. На цьому Чімпіон закінчує Матчдей Кубку України з футболу! Дякуємо, що були з нами. На все добре!