ФК "Львів” – ФК "Полісся” Житомир – 3:3 (2:1)
Голи:Кисленко (31), Омельченко (40, 64) – Малєй (10), Дячук (78), Жовтюк (88)
Попередження:Омельченко (38), Шпирка (73), Бариляк (89), Савошко (90+4), Міхеєв (90+4)

ФК "Львів”:Герич, Матушевський, Бариляк, Багдай, Бухал, Омельченко, Поручинський (Савошко, 81), Шпирка (Зайчук, 77), Кисленко (Панасюк, 90+1), Коблюк, Романчук (Орловський, 62).
Головний тренер:
Андрій Чіх

ФК "Полісся”:Міхєєв, Дехтяренко, Жовтюк, Охріменко, Менжега, Зайнчковський, Ковтун (Колесніков, 66), Олексієнко, Малєй (Чаус,74), Дячук, Коровіков (Загідулін, 90+2).
Головний тренер:Едуард Хавров

Сьогодні, 24 вересня на стадіоні "СКІФ” відбувся матч 13-го туру чемпіонату Другої ліги, ФК "Львів” приймав житомирське "Полісся”. Цей суперник під час чемпіонату привернув до себе чимало уваги, адже у клубу були як кадрові, так і фінансові проблеми. Нещодавно клуб змінив головного тренера та провів селекційну роботу, почав демонструвати зовсім інший футбол. Свій характер гості проявили і в грі із львів’янами. Попри дощову погоду обидві команди знайшли своїх відданих вболівальників, які підтримували їх по різні сторони трибун та побачили у цьому поєдинку аж шість голів. Нагадаємо, що у першому колі на виїзді "городяни” розгромили "Полісся” з рахунком 0-3.
Вже на початку першого тайму гості роблять контратаку, Олександр Дехтяренко на правому фланзі віддає передачу в карний майданчик, яку замкнув Юрій Малєй, 1-0. На 17 хвилині вихід сам-на-сам мав Сергій Кисленко, але м’яч влучив у голкіпера та вийшов за межі поля. Згодом "городяни” йдуть в атаку, Ігор Поручинський першим опинився на добиванні та завдав потужного удару, м’яч від стійки воріт відлетів і зачепив гравця "Полісся” та опинився на ударній позиції для Сергія Кисленка, який не вагаючись пробив по воротах, але і тут гостям пощастило – шкіряний влучив в Сергія Дячука. Чого бракувало львів’янами так це влучності, ще кілька атак зірвалось через положення футболістів поза грою. Зуміли господарі зрівняти рахунок на 30 хвилині – Олексій Омельченко обходить Охріменка та робить пас на Кисленка, де другий замикає передачу ударом у ворота гостей. Наступна атака вивела "синьо-золотих левів вперед” – Юрій Шпирка проходить правим флангом, виграє боротьбу за м’яч та віддає пас Омельченку, де той пробив у пусті ворота, 2-1. Небезпечних епізодів від "Полісся”, крім першого голу, вболівальники більше не бачили, зате у львів’ян їх було більше, ніж достатньо. Закінчився перший тайм з перевагою господарів 2-1.
У другому таймі господарі намагалися далі пресингувати суперника та грати першим номером. Але житомиряни активізувались та почали йти вперед. Небезпечно з кута воротарського майданчика прострілив Віталій Коровіков, але його удар заблокували захисники ФК "Львів”, а згодом двічі повз рамку воріт пройшли удари головою Миколи Жовтюка. Ідеально зіграв Олексій Омельченко, який вийшов на побачення з Міхєєвим та перекинув м’яч через голкіпера, 3-1. Інтрига в матчі повернулась на 78 хвилині, коли Герич сам собі "приніс” штрафний удар, вибиваючи м’яч, голкіпер перетнув лінію штрафного майданчика. Гравці "Полісся” розігрують стандарт та забивають другий гол, простріл з правого флангу замикав Сергій Дячук. Під кінець другого тайму гості доволі неочікувано зрівнюють рахунок, з правого флангу пішла подача в карну зону, де головою вдарив по воротах львів’ян Микола Жовтюк. Гравцям ФК "Львів” більше не вдалося створити небезпечних атак та переграти суперника з Житомира, який створив протягом гри лише 3 гострі епізоди та вдало їх реалізував, в той час як львів’яни володіли територіальною перевагою та ініціативою протягом матчу. В підсумку, 3-3 та одне очко до активу обох команд.

Настуний матч ФК "Львів” зіграє на виїзді 30 вересня в Івано-Франківську. Суперником буде футбольний клуб "Прикарпаття”.