17 тур Чемпіонату України серед аматорських команд

Асистенти арбітра: Горбатюк О.І. (Чернівці),Загородний О.С. (Тернопільська)

Попередження: Янчак (36), Чепа (89).
Вилучення: Бариляк (друга жовта, 80).

ФК "Львів”: Жук, Савошко (Семенюк, 84), Яворський, Бариляк, Дахновський (Турко, 70), Матушевський, Чепа, Кравців, Зайчук (Дроздовський, 68), Янчак (Міщук, 63 (Глушко, 90+3)), Романчук (Горін, 50).
Головний тренер: Андрій Чіх.

Вчора у 17-му турі Чемпіонату України серед аматорів ФК "Львів” перервав програшну серію нічиєю з одним із трійки лідерів – ФК "Оскар”. Для суперників було важливо здобути у Львові перемогу та продовжити гонку за лідером турнірної таблиці – "Агробізнесом” з Волочиська. ФК "Львів” у свою чергу, хотів реабілітуватися після поразки з ФК "Чортків”. Забігаючи наперед скажемо, що городяни в поєдинку з "Оскаром” показали найсильнішу гру в цьому році.

Після інциденту, який відбувся 30 квітня на стадіоні "СКА”, до сьогоднішнього матчу була прикута дуже велика увага правоохоронних органів. Громадський порядок на матчі забезпечила патрульна поліція Львова, військовослужбовці Нацгвардії та стюарди ФК "Львів”. На трибунах можна було побачити батьків з дітьми, які вирішили провести сьогоднішнє свято на стадіоні, підтримуючи свою команду. Львів’яни вийшли на поле без півзахисника Юрія Шпирки, який отримав червону картку в попередньому матчі у Чорткові, та Олександра Савошка, який пропускав матч через перебір жовтих карток. З перших хвилин господарі поля почали активно пресингувати ворота гостей. Вже на 8-ій хвилині Михайло Зайчук проходить по флангу, зміщається в центр і з меж штрафного майданчика пробиває потужний удар. Голкіпер не встигає зафіксувати м’яч, який вистрибує з рук та потрапляє в перекладину. Суперники були більш досвідченішими, наші гравці грали більше на швидкості та самовіддачі. Гравці "Оскара” пробивали декілька разів із меж штрафного майданчика, удари пролетали вище поперечини. Було помітно, що команди виснажили один одного, але здаватись не збирались. У другому таймі було ще більше боротьби та емоцій. Вболівальникам було цікаво хто з поля піде переможцем. ФК "Львів” вийшов зарядженим та забив швидкий гол. Володимир Савошко отримав передачу з лівого флангу, змістився в центр та потужним ударом направив круглого у сітку суперників, голкіпер не зміг перевести удар на кутовий та поміж рук пропустив гол, 1-0. Господарі продовжували насідати на ворота гостей, але атаки не завершувались успіхом. На 57 хвилині, гості отримують право на небезпечний штрафний біля нашого штрафного. Після навісу у штрафний майданчик, гравець "Оскара” виграє верхову боротьбу та пробиває по воротах, м’яч не встиг долетіти до воріт, як на випередження зіграв Ігор Цимбалістий і переправив шкіряного в сітку воріт. Після голу гра стала ще більш напруженою та інтригуючою. На поле виходить Остап Міщук, який ледь не вивів команду вперед, гравець вийшов на побачення з воротарем та пробив в стійку воріт. На 80 хвилині Руслан Бариляк отримує другу жовту картку та покидає поле. Суперники скористались ситуацією та почали активно атакувати ворота львів’ян раз за разом, наносячи досить небезпечні та гострі удари по воротах, на щастя, їхні удари були неточними та кожен раз пролітали мимо воріт. В підсумку закономірна та заслужена нічия.

Вже цієї неділі ФК "Львів” попробує здобути першу перемогу в цьому році в гостях у тернопільської "Ниви”. Матч відбудеться 21 травня у місті Тернопіль.