30.04.2017 15-00 ст. "СКА”, Львів. Кількість глядачів: 300.

Голи: Шпирка (24), Дахновський (26, 77) – Ковалик (+21, 29), Никеруй О. (41).

ФК "Львів”:
Жук, Чепа (Романчук, 65), Савошко О., Бариляк, Матушевський, Кравців, Савошко В., Дахновський, Зайчук (Янчак, 80), Шпирка(Семенюк, 85), Ременяк.
Головний тренер: Андрій Чіх.

Вчора, 30 квітня, на стадіоні "СКА” відбулась запекла та результативна боротьба між ФК "Львів” та ФК "Нива” Теребовля. Запеклою вона була не тільки на футбольному полі, а й за його межами. Ще до початку матчу на відбулась бійка між невідомими особами. Керівництво клубу було змушено викликати поліцію для врегулювання порядку на стадіоні.
На полі теж розгорнулась справжня боротьба за перемогу. Було помітно, що поступатись ніхто не збирається. У першій половині першого тайму перевагу на полі мали наші суперники з Теребовлі, які значно більше йшли в атаку та боролись за м’яч. Суперникам випадає нагода виконати пенальті, яке заробили після подачі штрафного, де гравець "Ниви” влучив у руку Дахновському, та відкривають рахунок на 21 хвилині. Пропущений м’яч лише стимулював господарів до нових атак. "Синьо-золоті леви” не забарились із відповіддю і вже через декілька хвилин забивають гол. Гравці ФК "Львів” йдуть в атаку, Зайчук робить передачу на Шпирку, і той зі штрафної лінії прострілює у ворота "Ниви”, не даючи шансів голкіперу, 1-1 (24хв.). Вже через декілька хвилин другу гольову передачу знову робить Михайло Зайчук. З правого флангу гравець навісив круглого на голову Дахновському, де той, вистрибнувши вище всіх направив м’яч у ворота під поперечину. Голкіпер не зміг дотягнутись та пропустив гол на 26 хвилині. Через декілька хвилин суперники пробивають штрафний удар та зрівнюють рахунок.Після подачі кутового удару гравець "Ниви” напрявляє м’яч у лівий кут воріт, 2-3.На перерву команди пішли з рахунком 2-3. З другого тайму гості знову почали створювати небезпечні моменти. Далі баталії вщухли. У господарів поля були моменти та можливості, виконуючи кутові удари, проте не реалізовані. Вже здавалось, що обидві команди вижали максимум на полі. Але, львів’янам випадає чергова подача з кутового на лівому фланзі. Володимир Савошко подає м’яч в штрафний майданчик, де після невдалого рикошету Віталій Дахновський направив круглого в сітку суперників, 3-3. Гості протягом другої половини другого тайму змогли створити лише декілька небезпечних епізодів, які не принесли їм успіху. Матч завершився бойовою нічиєю – 3-3.