Львів у сезоні

Новини

"Львів" переміг "ЦСКА-Рапід"

01.07.2010

Відразу 5 новачків вийшли у господарів зі стартових хвилин. З ким з них підпишуть контракти, наразі не відомо. Всі вони перебувають на перегляді, хоча, напевно, можливості декого з потенційних новобранців «синьо-золотих» добре відомі теперішньому головному наставнику «Львова» Олександру Рябоконю.

Львів’яни цей спаринг проводили на тлі фізичних навантажень, до того ж, днем раніше (у вівторок, 29-го червня) «синьо-золоті» провели перший товариський матч з моршинською «Скалою» (теж перемогли 2:0). Відомо, що тренери посадили команду на серйозну роботу, тому свіжими вони й не могли виглядати. Однак до честі футболістів, старалися вони від душі і вже в першому таймі створили достатньо багато небезпечних моментів.

Після двох нагод забити гол на стартових хвилинах зустрічі, львів’яни цілком закономірно відзначилися на 13-ій хвилині – після масованої і швидкої атаки на добивання вдало зіграв Борис Баранець. У першому таймі у львівських футболістів виникло ще щонайменше 5 хороших нагод подвоїти рахунок, але або вдало грав воротар «ЦСКА-Рапіда», або м’яч не летів у ворота суперника.

У другому таймі на полі у складі «Львова» з’явилося аж 9 нових гравців порівняно з першою половиною зустрічі. На всі 100 відсотків змінили футболістів на полі тренери молдовської команди (до речі, головним наставником у «ЦСКА-Рапіда» Павло Іричук – пам’ятаєте такого форварда івано-франківського «Прикарпаття»?). І гості розпочали другу половину гри досить активно, створивши два моменти. У першому випадку гравець кишинівської команди не влучив у ворота, а в другому – майстерність проявив воротар Шевчук, який замінив Марущака.

Та згодом все стало на свої місця, і вже удар Горкуна викликав оплески на трибунах, щоправда, переграти голкіпера «ЦСКА-Рапіда» не вдалося – удар вище воріт.

Та все ж свій другий гол львів’яни забили – передачею Яворського скористався Козак, який вийшов сам на сам з голкіпером молдовців і перекинув м’яч через нього. Більше того, господарі могли й довести справу до розгрому, однак удар Чепурненка відбила поперечина, а чи перетнув м’яч надалі лінію воріт (як у поєдинку Німеччина – Англія на чемпіонаті світу), ніякий повтор не підтвердить. Доводиться вірити арбітрам…Загалом, «Львів» моментами демонстрував досить симпатичну гру. І це попри навантаження, які вони отримали на тренуваннях. Зрозуміло, що хлопці стараються, адже саме тепер потрібно доводити перед Олександром Рябоконем та його колегами по тренерському цеху «Львова», що ти гідний бути членом колективу оновленого «Львова».

«Львів» – «ЦСКА-Рапід» (Кишинів) – 2:0 (1:0)

Голи: Б. Баранець (13), Козак (68)