Львів у сезоні

Новини

Андрій Чіх: "Будемо шукати хорошу молодь, яка мріє грати в ФК "Львів"

22.04.2017

Головний тренер ФК «Львів»прокоментував Галичині спортивній поразку своєї команди у першому чвертьфінальному матчі із СКК «Демня» (1:2) та розповів про плани на майбутнє.

-Нам практично нічого сьогодні не вдалось. Ми пропустили швидкий м’яч, який не зрозуміло з яких причин вийшов. Відійшли за десять хвилин, забили гол, вирівняли гру, мали перевагу в першому таймі. І абсолютно повністю провалили другий тайм, не виконана була установка, було багато помилок, які не сумісні до тактики, що ми пропонували.

-Гравці які входили на заміну не змогли підсилити гру і теж не виконали установку?

-Десь хтось можливо нормально вийшов. У мене великих претензій до тих, що вийшли на заміну немає. В нас травмовані повиходили.

-Вболівальники були не задоволені суддівством. Ви як його оцінюєте?

-Команда «Демня» провокувала, в кожному моменті кричала, плакала, нила, випрошувала штрафних. Суддя десь йшов в них на поводу. Скільки дивлюсь обласний футбол всі так реагують на суддю. В мене немає претензій до судді. Нам забили чисті м’ячі.

- Які шанси на вихід у наступний раунд Кубка?

-Це був тільки перший тайм. Будемо налаштовуватись трошки по іншому. В психологічному плані ми не були готові. Постараємось підійти до наступної гри по іншому.

- Якість поля вплинула на гру?

-Поле впливає. Зараз ми робимо більший акцент на фізику і на ту гру яку ми показували восени на ідеальних полях. Тому зараз нічого не виходить.

-На «Скіфі» будете грати вже в наступному сезоні?

?Ми готуємо поле під Друг лігу. Це буде наш домашній стадіон.

-Як іде процес атестації в Другу лігу?

- Те що говорив президент, то до нас немає ніяких зауважень, все добре.

- Як на гравців впливає те, що вони грають і заU-19 і в аматорському чемпіонаті та Кубку?

?Це навантаження для основних гравців. Зараз будемо залучати в U-19 більше наш випуск 2000-років. Будемо розділяти команду і окремо готуватись до аматорської ліги. Це велике навантаження для молодих гравців.

-В аматорському чемпіонаті будете продовжувати награвати склад на Другу лігу?

?На Другу лігу ми будемо шукати нових гравців, будемо підсилюватись. Але ставку будемо робити на молодих. Будемо шукати хорошу молодь, яка мріє грати в ФК «Львів» і досягати найвищих результатів.