«Рух» - «Львів» 2:0 ( 2:0)

6 лютого. Львів. Стадіон. Сокіл.

«Рух» :Шевчук, (Грицаль 70), Романюк, (Чучман 46), Білий (Гурський 46), Федорів, Бідловський (Дмитрух 46), Копина (Кікоть 46), Савошко (Садоха 46), Волошин, Б. Баранець (Панасюк 46), Г. Баранець (Бохашвілі 46, Савошко 57), Зубар (Омельченко 46).

Голи: Бідловський (10’), Г. Баранець (38’).

Влітку у нашому регіоні на один професійний клуб може побільшати. Вже зараз керівництво «Львова» готується з командою для участі у Другій лізі. Для цього запросили на роботу досвідчених фахівців. Головним тренером обрали Андрія Чіха, якому допомагають Володимир Журавчак та Богдан Бандура. Цікаво, що свого часу вони очолювали «синіх», а Андрій Чіх був їх асистентом. Тож перевірити власні можливості на тлі «Руху» для тренерського штабу «містян» стало справою надважливою. Натомість підопічні Руслана Мостового проводили заключний спаринг-матч на першому зборі. Було помітно, що футболісти втомилися від важких фізичних навантажень, зокрема психологічно. Мабуть, саме тому активніше розпочав суперник, який намагався сміливо великими силами йти вперед. Та своєю агресивною грою лише допоміг «рухівцям» увімкнути високу передачу і додати у швидкості. Результат не забарився. Молоді оборонці «Львова» не встигали за опонентом на полі, і ціною фолу зупинили одну з атак «Руху». До м’яча підійшов майстер стандартів Володимир Бідловський та немов рукою спрямував круглого у дев’ятку.

Ще до перерви шанси збільшити перевагу своєї команди змарнували Григорій Баранець та Святослав Зубар. Останній після чудової багатоходівки поцілив у стійку. Дотиснути господарів поля винниківчанам вдалося на 38-й хвилині. Коли стрімку атаку «Руху» розпочав Бідловський, продовжив Савошко, а завершив Григорій Баранець.

У другому таймі Руслан Мостовий провів планову ротацію. Вийшли у складі одразу восьмеро нових футболістів. Тренерський штаб застосував схему гри у два нападники. Пару форвардів склали Бохашвілі та Омельченко, однак побачити їх у справі у цьому спарингу не судилося. На жаль, свіжоспечений новачок «Руху» Євген Бохашвілі зіграв неповних 15 хвилин - через травму довелося залишити поле завчасно. Тож на вістрі атаки залишився Олексій Омельченко, але в нього та партнерів небезпечних моментів практично не було. Найкраща нагода для третього взяття воріт «Львова» виникла у центрального захисника Віталія Дмитруха. Та м’яч після його удару метрів з 20-ти пролетів поруч зі стійкою. У підсумку 2:0 «Рух» здобуває п’яту перемогу на першому тренувальному зборі. У пасиві винниківчан залишилася мінімальна поразка від «Вересу». Утім взяти реванш матимуть шанс на других зборах, які розпочнуться через три дні. Зараз команді надали можливість перепочити. А вже у п’ятницю 10 лютого товариським матчем з івано-франківським «Тепловиком-Прикарпаття» візьме старт другий навчально-тренувальний збір у Винниках. Початок зустрічі на стадіоні імені Богдана Маркевича об 11.30. Саме після цієї гри керівництво клубу разом з тренерським штабом визначиться щодо майбутньої долі потенційних новачків, що перебувають на перегляді у «Русі».