10.11.2016

1 тур чемпіонату U-19(Перша Ліга)
09.11.2016 14-00 с. Демня

ФК "Львів” U-19 – "Верес” Рівне 3-0

В перенесеному матчі першого туру , який мав відбутися ще на початку вересня, але за проханням ФК "Верес”" був перенесений на сьогодні "городяни” здобувають п’яту перемогу поспіль.
В черговий раз ФК "Львів” змушений проводити свої домашні матчі поза рідним містом. Цього разу нас гостинно зустріла Демня, село 35 км від Львова. Але погода була не гостинною, цілий день падав дощ.Через в’язке поле м’яч частозастрягаву болоті.

Гру почали активніше господарі поля і вже на перших хвилинах після подачі штрафного красень-гол, ножицями через себе, забиває капітан львів’ян – Руслан Бариляк. На досягнутому "городяни” не хотіли зупинятися і створили ще декілька небезпечних моментів. В середині тайму знову після подачі зі штрафного, вже цього разу головою передачу замкнув Павло Семенюк – 2-0.

В другому таймі гра проходила за сценарієм першого, "синьо-золоті леви” багато атакували, а гості з Рівного старалися грати на контр-атаках. Після третього голу, який забив Остап Міщук, пас якому віддав воротар, гра заспокоїлася.”Верес” не міг, а "Львів” досягнув комфортної переваги і спокійно догравав матч. В підсумку комфортна перемога 3-0. І ФК "Львів” надалі очолює турнірну таблицю.

Запрошуємо вболівальників на наступний матч, який відбудеться у неділю, 13 листопада, на стадіоні Сокіл, ФК "Львів” прийматиме Новояворівський "Гірник”. Початок матчу о 12-00.