СК “Чайка” – ФК “Львів”. Знову поразка (+відео)

Чемпіонат України серед аматорських команд.10 тур
СК”Чайка” – ФК "Львів” 1-0
Гол : Баранович (77)
ФК "Львів” : Широкий, Матушевський, Бариляк, Яворський, Савошко, Копина, Вичіжанін, Романчук, Янчак, Дахновський, Міщук

ФК "Львів” в драматичному матчі поступається СК "Чайка”.
Виїзд в Київ мав бути не простим, "Чайка” є одним з лідерів чемпіонату і гра мала проходити на полі зі штучним покриттям.
В першому таймі була рівна боротьба, яка відбувалася в центрі поля, рідко доходячи до чиїхось воріт. На 7 хвилині було призначене пенальті в наші ворота, Бариляк збив гравця ” Чайки” , але на щастя наш воротар успішно парирував пенальті.
На початку другого тайму” Чайка” залишилася в меншості, їхній гравець отримав другу жовту, за грубий фол на Савошку. Вже під кінець зустрічі, на протязі 2 хвилин, ”городяни” і "Чайка” обміняли найнебезпечнішими моментами у цій грі, по черзі вибиваючи м’яч з лінії своїх воріт. А на 77 хв, після вкидання ауту, було забито перший і останній гол в цій зустрічі. Копина не сильно вибив м’яч з нашої штрафної, прямо на ногу Барановичу, який першим дотиком ввігнав "шкіряного” в світку воріт Широкого. В підсумку чергова поразка за рахунком 1-0, вже четверта за 9 матчів, і 7 загалом в чемпіонаті.

А вже в цю середу, 2 листопада, на ФК”Львів” чекає непростий виїзд в Самбір, де буде зіграно матч відповідь 1/8 Кубка України серед аматорських команд. Початок матчу о 14-00.

Андрій Вичіжанін, півзахисник ФК "Львів”:
"Ми віддали дуже багато сил на полі.
Після вилучення гравця "Чайки” ми подумали, що гру зроблено, розслабилися трохи, а нам треба було взяти м’яч під свій контроль і довести матч до позитивного результату.”

Руслан Бариляк, захисник ФК "Львів”:
"В загальному грали ми не погано, старалися нав’язати свій футбол, після вилучення нам здалося що буде простіше, ми розслабились, за це і поплатились.
Я допустився великою помилки, привіз пенальті в наші ворота, але голкіпер виручив.”