28.09.2016

1/16 Кубку України серед аматорів. Перший матч.
ФК "Львів” – ФК "Оскар” Підгір’я 0-0

ФК «Львів» : Грицаль, Чепа,Яворський, Бариляк, Матушевський, Копина, Зайчук, Вичіжанін(82, Теплий), Савошко(70, Семенюк), Янчак(60, Дахновський), Міщук

Минулої неділі ФК "Львів” і ФК”Оскар” вже зустрічалися між собою, матч відбувся в рамках Чемпіонату України серед аматорських команд . Тоді "Городяни” незаслужено поступилися з рахунком 1-0 і хотіли у Львові взяти реванш. Забігаючи наперед скажемо, реванш,як такий,не вдався. Обидві команди не змогли визначити хто сильніший.

Гра переважно відбувалася у центрі поля, рідко доходячи до чиїхось воріт. Перша цікава подія у грі відбулася на 17 хвилині, Янчак вибіг на зустріч з голкіпером суперника, хотів його обіграти, але воротар зачепив ногу Вадима і той впав на газон. Замість того щоб отримати право на пробиття пенальті, Янчак отримав жовту картку.
Перший небезпечний момент у грі відбувся аж на 38-мій хвилині. Гравець "Оскара” пробивав з меж штрафного майданчика, наш воротар витягнув шкіряного з-під перекладини і перевів на кутовий.
ФК "Львів” завдав перший удар в площину воріт лише на 44 хвилині, і то не сильно в руки голкіперу. Найнебезпечніший момент у "синьо-золотих левів” відбувся на 74 хвилині матчу, Міщук з вигідної позиції пробив трохи вище воріт.
На 77 хвилині Івано-Франківці могли вирвати перемогу, після удару м’яч в кількох сантиметрах просвистів біля стійки воріт Грицаля. Більше небезпечних моментів не було. Були флангові рейди до воріт ”Оскара”, але нічим гострим вони не закінчилися. В підсумку закономірна нічия і переможець цієї пари визначиться в Підгір’ї 8 жовтня.

Весь матч за грою спостерігав колишній гравець "Динамо”, "Карпат” та лондонського "Арсеналу” – Олег Лужний. Також була активна підтримка ультрас команди.