Незаслужена поразка на Івано-Франківщині

22.09.2016

ФК "Оскар” – ФК "Львів” 1-0

ФК «Львів» : Грицаль, Чепа,Яворський, Бариляк, Матушевський, Копина, Зайчук, Вичіжанін(67, Теплий), Савошко(81, Семенюк), Янчак(61, Дахновський), Міщук

Ще до початку матчу було ясно, що городянам просто не буде, по-перше ФК "Оскар” досить хороший колектив з досвідченими гравцями у своєму складі, по-друге газон перебував у жахливому стані, нагадуючи скоріше пасовисько, та і таке враження що ціле село приїхало на футбол, подивитися на колись відому команду в Україні, не часто в маленькому в селі в Карпатах бачать такі команди. На трибунах не було жодного місця, щоб сісти, люди дивилися футбол з машин або стоячи.

З перших хвилин франківчани взяли під свій контроль м’яч, ФК "Львів”, старався грати на контратаках. Першого моменту біля воріт команд прийшлося чекати аж 12 хвилин, гравці Оскара пробивали по воротах, наш воротар не зміг зафіксувати м’яча, але на щастя , скоріше зоорієнтувалися наші гравці і вибили м’яч. На п’ятнадцятій хвилині вже гості спробували відповісти своєю атакою, Янчак вирвався на побачення з воротарем, але пробив не сильно у руки воротаря.
А вже на 19 хв матчу господарі поля повели в рахунку. Після серії невдалих спроб вибити м’яча з нашого штрафного майданчику, шкіряний потрапив на ногу суперника, який вразив кут воріт Михайла Грицаля, 1-0.
До кінця першого тайму в львів’ян було ще три нагоди віздначитися, але десь бракувало майстерності, десь сили удару, а десь везіння. Оскар в свою чергу, нічого небезпечного не створив біля наших воріт.

Після перерви вся боротьба проходила в центрі поля, стан газону не давав нормально грати у футбол, і фактично жодна з команд так і не завдала удару в площину воріт.

В підсумку незаслужена поразка, але команда в нас молода і всі перемоги у нас попереду. Гра, яку показують синьо-золоті леви дозволяє сподіватися на позитивний результат у близькому майбутньому.
Додамо, що протягом всієї гри нашу команду активно підтримували півтора десятка фанів, які приїхали зі Львова.

В неділю ФК "Львів” матиме можливість взяти реванш у ФК "Оскар”, команди зустрінуться в розіграші кубку України серед аматорів. Матч відбудеться 25.09 на стадіоні «СКА».