Львів у сезоні

Новини

Кварцяный: Позволил команде после победы над ФК "Львов" выпить пива

30.04.2010

Результатом ми можемо бути задоволені. Але концентрації футболістів не вистачає аби робити гру ще більш результативною. Футболісти знаходяться в інтервальній фазі, і не можуть бути постійно активними. Я роблю спеціальні тренування: гравці мають завдання 45 хвилин рухатися без зупинки, навіть коли виходить м’яч за межі поля, вони не повинні зупинятися. Але їх вистачає на п’ять хвилин. Не даремно жінки скаржаться, що зараз немає нормальних мужиків.

Грою незадоволений, бо я приміряю її, для прикладу, на Севастополь. Зараз дуже складно буде. За нами їздять і стимулюють усіх наших суперників. Кіровоградці сьогодні дуже старалися. Мали у першому таймі два хороші моменти. Ісса виручив. Хто знає, що було б, якби вони забили. І в кінцівці ледь не відзначилися. Був би рахунок 4:1. А воно нам треба?

Зараз у лазареті команди перебувають Гошкодеря, Карковський і Майкон. Хтось з цих гравців стане на ноги до матчу з ПФК «Севастополь»?

Карковський практично сто процентів ні. Гошкодеря має такий шанс. За Майкона можу дати тільки 25 процентів. Можете самі піти подивитися, в нього нога досі розпухла. Він то може попроситися, сказати, що хоче грати. Але він не тренується. Ця розбалансованість може завадити йому зіграти на належному рівні. Я боюся, що випущу його, а він простоїть всю зустріч.

Кінаша Вам не хотілося сьогодні замінити?

Хотілося. Я дозволив команді після перемоги у Добромилі випити пива. От він випив два бокала, тепер важко відходить. Так що така робота через не можу, яку він сьогодні проробив, йому лише на користь.

Цього року уже бачили «Севастополь»?

Ні, чесно скажу. Але у мене буде достатньо інформації. Я стараюся ніколи не робити зайвої роботи наперед. Я сам вивчатиму гру, а вже потім розкажу все футболістам. Бо коли їм даєш дивитися матчі суперника, вони не надто вникають. Хтось взагалі під час перегляду дрімає чи головою крутить на всі боки. Їм не цікаво. Майже сто процентів можу сказати, що дехто з них сьогодні й «Ліверпуль» (матч-відповідь півфінальної стадії Ліги Європи «Ліверпуль» - «Атлетико» - ред.) дивитися не буде. Є у нас такі футболісти.