ФК “Львів” U19 - перемога з неймовірним рахунком

Асистенти арбітра:
Цмоканич Н.М. (Львів),Онишків А.В. (Львів)
Спостерігач:Кусень Р.М. (Львів)

ФК "Львів” – ФК "Опір” – 13-1 (4-0).
Голи:Дроздовський (17), Зайчук (18), Ременяк (29), Турко (44, 53, 60, 65), Янчак (50), Шпирка (55, 62, 72), Семенюк (67), Вичіжанін (81) – ??? пен. (48).
Попередження: Зайчук (21), Дроздовський (37).

ФК "Львів”: Паламар, Шпирка, Зайчук (Дахновський, 45) , Бариляк (Семенюк, 56), Савошко (Вичіжанін, 45), Ременяк (Янчак, 45), Глушко, Турко, Дроздовський, Чепа, Горін (Романчук, 46).
Головний тренер: Андрій Чіх.

Сьогодні на стадіоні "СКА” відбувся матч 12-го туру Першої Ліги. ФК "Львів” був налаштований лише на перемогу, оскільки команда хотіла достроково здобути путівку у фінальний турнір Першої Ліги U-19. "Городяни” зустрілися із ФК "Опір” та завершили поєдинок із розгромним рахунком 13-1. Проте, справжної боротьби вболівальники не спостерігали, оскільки це була гра в одні ворота. Суперники були значно слабшими за "синьо-золотих левів”, але такої кількості голів ніхто не міг очікувати.
Вже з перших хвилин ФК "Львів” почав насідати на ворота суперників та нав’язувати свою гру. Перші атаки були неточними, але на 17 хвилині Сергій Дроздовський обходить суперників та відправляє круглого у сітку. Буквально за декілька секунд друга вдала атака.Завдяки передачі Юрія Шпирки з лівого флангу Зайчук розвів м’яч та воротаря у різні сторони. Боротьба тривала лише на половині поля суперників. На 29 хвилині Артур Ременяк отримує пас від Шпирки та забиває третій гол зі штрафної лінії. "Городяни” мали нереалізовані кутові удари та моменти, яким як завжди бракувало логічного завершення. ФК "Опір” протягом першого тайму не створив жодної атаки у наші ворота. На останній хвилині Євген Турко виривається вперед, обходить суперників, виходить на побачення з голкіпером та пробиває у ворота. Команди йдуть на перерву з рахунком 4-0. У другий тайм на поле вийшли одразу 4 гравці із лави запасних ФК "Львів”. На початку другого тайму фактично першу свою атаку суперники завершують голом. Дахновський порушує правила на гравцю "Опору”, суддя призначає пенальті, яке було влучно реалізовано, 4-1.Більше небезпечних атак від ФК "Опір” глядачі не бачили. Вболівальники просто не встигали рахувати голи, які забивали "синьо-золоті леви”.Протягом другого тайму "городяни” не виходили із штрафного майданчика суперників та забили ще 9 голів. Гравці сповна сил та енергії прострілювали ворота один за одним. Варто відзначити Євгена Турка, який виконав покер. Атаки Юрія Шпирки протягом другого тайму увінчались хет-триком. ФК "Львів” розгромив суперників з рахунком 13-1 та вийшов у фінальний турнір, який відбудеться з 7-11 червня у с. Поляна Закарпатської обл.