неофіційний сайт ФК ”ЛЬВІВ”
останні новини клубу, команда в цифрах
МАТЧІ
наступний

10-й Тур, 30.09.2018, 17:00, Запоріжжя

Зоря
Луганськ
-
Львів
Львів
-

on-line
протокол

попередній

9-й Тур, 22.09.2018, 17:00, Львів, стадіон "Арена-Львів"

Львів
Львів
1
Карпати
Львів
1

on-line
протокол


Прем'єр Ліга
команда і о
1 Шахтар Д 8 21
2 Олександрія 9 16
3 Динамо К 7 14
4 Зоря 8 12
5 Олімпік Д 9 12
6 Ворскла 8 12
7 Десна 8 10
8 Львів 9 10
9 Маріуполь 8 10
10 Чорноморець 8 9
11 Карпати Л 9 9
12 Арсенал К 9 4

календар ігор  
Львів у сезоні  



ПАРТНЕРИ
ФК Погонь Львів


СЕЗОН 2016/2017. Кубок України серед аматорських команд

Команда в сезоні  

МАТЧІ

1/16 (перші матчі)
1 31.08.2016 Факел – Фрунзівець 0:2
2 31.08.2016 Колос Х – Колос З 0:5
1/16 (другі матчі)
3 07.09.2016 Колос З – Колос Х +:-
4 07.09.2016 Фрунзівець – Факел 0:0
1/16 (перші матчі)
5 07.09.2016 Самбір – ДСО-Поділля 1:0
6 07.09.2016 Джуніорс – Патріот 2:0
7 07.09.2016 Миколаїв Лв – Случ 3:0
1/16 (другі матчі)
8 14.09.2016 Патріот – Джуніорс 1:1
9 14.09.2016 ДСО-Поділля – Самбір 1:1
10 14.09.2016 Случ – Миколаїв Лв 4:1
1/16 (перші матчі)
11 14.09.2016 Бершадь – Нова Поліція 1:1
1/16 (другі матчі)
12 21.09.2016 Нова Поліція – Бершадь 4:1
1/16 (перші матчі)
13 21.09.2016 Маяк – Слобода 5:0
14 24.09.2016 Квадро – Таврія-Скіф 0:2
15 24.09.2016 Вікторія – Авангард Ко +:-
16 25.09.2016 Львів – Оскар 0:0
1/16 (другі матчі)
17 02.10.2016 Слобода – Маяк 2:2
1/16 (перші матчі)
18 04.10.2016 Демня – Полісся 2:1
1/16 (другі матчі)
19 08.10.2016 Таврія-Скіф – Квадро 6:2
20 08.10.2016 Авангард Ко – Вікторія -:+
1/8 (перші матчі)
21 08.10.2016 Чайка – Фрунзівець 2:3
1/16 (другі матчі)
22 09.10.2016 Оскар – Львів 1:1
23 09.10.2016 Полісся – Демня 0:0
1/8 (другі матчі)
24 19.10.2016 Фрунзівець – Чайка 0:2
1/8 (перші матчі)
25 19.10.2016 Таврія-Скіф – Колос З 0:1
26 19.10.2016 Вікторія – Єдність 2:0
27 19.10.2016 Демня – Маяк 3:0
28 19.10.2016 Рочин – Миколаїв Лв 1:0
1/8 (другі матчі)
29 26.10.2016 Колос З – Таврія-Скіф 1:1
30 26.10.2016 Єдність – Вікторія 1:2
31 26.10.2016 Маяк – Демня 0:1
32 26.10.2016 Миколаїв Лв – Рочин 1:2
1/8 (перші матчі)
33 26.10.2016 Львів – Самбір 2:0
34 26.10.2016 Врадіївка – Нова Поліція 1:0
35 27.10.2016 Джуніорс – ОДЕК 1:2
1/8 (другі матчі)
36 02.11.2016 Нова Поліція – Врадіївка 3:1
37 02.11.2016 Самбір – Львів 0:2
38 02.11.2016 ОДЕК – Джуніорс 1:1
1/4 (перші матчі)
39 19.04.2017 Чайка – Колос З +:-
40 19.04.2017 Нова Поліція – Вікторія 2:1
41 19.04.2017 ОДЕК – Рочин 1:1
42 19.04.2017 Львів – Демня 1:2
1/4 (другі матчі)
43 26.04.2017 Демня – Львів 1:1
44 26.04.2017 Рочин – ОДЕК 0:2
45 26.04.2017 Вікторія – Нова Поліція 1:2
46 26.04.2017 Колос З – Чайка -:+
1/2 (перші матчі)
47 03.05.2017 Чайка – Нова Поліція 3:0
48 03.05.2017 ОДЕК – Демня 0:1
1/2 (другі матчі)
49 10.05.2017 Демня – ОДЕК 1:1
50 10.05.2017 Нова Поліція – Чайка 0:1
Фінал (перший матч)
51 18.06.2017 Чайка – Демня 2:0
Фінал (другий матч)
52 25.06.2017 Демня – Чайка 1:3







Команда

17 Вадим Янчак


© FC.Lviv.ua. Всі права захищено. 2006 - 2018.