неофіційний сайт ФК ”ЛЬВІВ”
останні новини клубу, команда в цифрах
МАТЧІ
наступний

10-й Тур, 30.09.2018, 17:00, Запоріжжя

Зоря
Луганськ
-
Львів
Львів
-

on-line
протокол

попередній

9-й Тур, 22.09.2018, 17:00, Львів, стадіон "Арена-Львів"

Львів
Львів
1
Карпати
Львів
1

on-line
протокол


Прем'єр Ліга
команда і о
1 Шахтар Д 8 21
2 Олександрія 9 16
3 Динамо К 7 14
4 Зоря 8 12
5 Олімпік Д 9 12
6 Ворскла 8 12
7 Десна 8 10
8 Львів 9 10
9 Маріуполь 8 10
10 Чорноморець 8 9
11 Карпати Л 9 9
12 Арсенал К 9 4

календар ігор  
Львів у сезоні  



ПАРТНЕРИ
ФК Погонь Львів


СЕЗОН 2010/2011. Перша ліга



ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ


М команда І В Н П М О
1 Олександрія Олександрія 34 21 6 7 55:25 69
2 Чорноморець Одеса 34 18 11 5 53:26 65
3 Сталь Алчевськ 34 18 8 8 55:31 62
4 Кримтеплиця Молодіжне 34 18 7 9 43:30 61
5 Львів Львів 34 17 8 9 52:28 59
6 Говерла Ужгород 34 16 8 10 51:40 56
7 Буковина Чернівці 34 17 5 12 48:45 56
8 Динамо-2 Київ 34 15 7 12 39:35 52
9 Арсенал-Київщина Обухів 34 15 6 13 42:43 51
10 Нива Вінниця 34 14 8 12 44:42 50
11 Титан Армянськ 34 13 5 16 32:42 44
12 Зірка Кропивницький 34 12 7 15 43:44 43
13 Дністер Овідіополь 34 10 12 12 39:42 42
14 Нафтовик-Укрнафта Охтирка 34 10 11 13 40:44 41
15 Геліос Харків 34 10 10 14 31:44 40
16 Енергетик Бурштин 34 10 6 18 29:49 36
17 Прикарпаття Івано-Франківськ 34 5 1 28 27:82 16
18 Фенікс-Іллічівець Калініно 34 3 2 29 17:48 8
календар ігор  
Команда в сезоні  



МАТЧІ

1-й Тур
1 17.07.2010 Фенікс-Іллічівець – Львів 0:3
2 17.07.2010 Нафтовик-Укрнафта – Кримтеплиця 0:2
3 17.07.2010 Нива В – Геліос 2:0
4 17.07.2010 Буковина – Дністер 2:2
5 17.07.2010 Олександрія – Говерла 1:0
6 17.07.2010 Чорноморець – Сталь А 1:1
7 17.07.2010 Арсенал-Київщина – Титан А 1:2
8 18.07.2010 Динамо-2 К – Енергетик 3:1
9 18.07.2010 Прикарпаття – Зірка 1:0
2-й Тур
10 23.07.2010 Енергетик – Буковина 1:4
11 24.07.2010 Нафтовик-Укрнафта – Нива В 4:0
12 24.07.2010 Зірка – Фенікс-Іллічівець 0:2
13 24.07.2010 Сталь А – Прикарпаття 5:0
14 24.07.2010 Дністер – Олександрія 1:4
15 24.07.2010 Кримтеплиця – Титан А 2:1
16 25.07.2010 Львів – Арсенал-Київщина 1:0
17 25.07.2010 Говерла – Чорноморець 0:1
18 25.07.2010 Геліос – Динамо-2 К 0:0
3-й Тур
19 30.07.2010 Прикарпаття – Говерла 1:3
20 31.07.2010 Нива В – Кримтеплиця 1:0
21 31.07.2010 Олександрія – Енергетик 2:0
22 31.07.2010 Чорноморець – Дністер 1:1
23 31.07.2010 Фенікс-Іллічівець – Сталь А 0:2
24 31.07.2010 Арсенал-Київщина – Зірка 2:0
25 31.07.2010 Титан А – Львів 2:0
26 01.08.2010 Динамо-2 К – Нафтовик-Укрнафта 1:0
27 01.08.2010 Буковина – Геліос 0:2
4-й Тур
28 06.08.2010 Енергетик – Чорноморець 1:1
29 07.08.2010 Нафтовик-Укрнафта – Буковина 2:3
30 07.08.2010 Зірка – Титан А 1:3
31 07.08.2010 Сталь А – Арсенал-Київщина 3:0
32 07.08.2010 Говерла – Фенікс-Іллічівець 3:0
33 07.08.2010 Дністер – Прикарпаття 2:1
34 07.08.2010 Геліос – Олександрія 2:2
35 08.08.2010 Нива В – Динамо-2 К 2:2
36 09.08.2010 Кримтеплиця – Львів 0:1
5-й Тур
37 13.08.2010 Прикарпаття – Енергетик 0:3
38 14.08.2010 Динамо-2 К – Кримтеплиця 0:1
39 14.08.2010 Буковина – Нива В 1:0
40 14.08.2010 Олександрія – Нафтовик-Укрнафта 1:1
41 14.08.2010 Чорноморець – Геліос 3:0
42 14.08.2010 Фенікс-Іллічівець – Дністер 1:1
43 14.08.2010 Арсенал-Київщина – Говерла 1:3
44 14.08.2010 Титан А – Сталь А 2:1
45 14.08.2010 Львів – Зірка 0:0
6-й Тур
46 21.08.2010 Говерла – Титан А 2:0
47 21.08.2010 Дністер – Арсенал-Київщина 0:2
48 22.08.2010 Нафтовик-Укрнафта – Чорноморець 0:0
49 22.08.2010 Нива В – Олександрія 2:2
50 22.08.2010 Динамо-2 К – Буковина 0:1
51 22.08.2010 Сталь А – Львів 0:0
52 22.08.2010 Енергетик – Фенікс-Іллічівець 1:2
53 22.08.2010 Геліос – Прикарпаття 1:0
54 22.08.2010 Кримтеплиця – Зірка 2:0
7-й Тур
55 27.08.2010 Олександрія – Динамо-2 К 3:0
56 27.08.2010 Прикарпаття – Нафтовик-Укрнафта 2:0
57 27.08.2010 Титан А – Дністер 0:3
58 27.08.2010 Львів – Говерла 0:0
59 28.08.2010 Буковина – Кримтеплиця 1:2
60 28.08.2010 Чорноморець – Нива В 0:0
61 28.08.2010 Фенікс-Іллічівець – Геліос 1:2
62 28.08.2010 Арсенал-Київщина – Енергетик 2:1
63 28.08.2010 Зірка – Сталь А 0:1
8-й Тур
64 01.09.2010 Нафтовик-Укрнафта – Фенікс-Іллічівець 1:0
65 01.09.2010 Нива В – Прикарпаття 3:0
66 01.09.2010 Динамо-2 К – Чорноморець 2:0
67 01.09.2010 Буковина – Олександрія 3:1
68 01.09.2010 Говерла – Зірка 2:0
69 01.09.2010 Дністер – Львів 1:3
70 01.09.2010 Енергетик – Титан А 0:2
71 01.09.2010 Геліос – Арсенал-Київщина 0:2
72 01.09.2010 Кримтеплиця – Сталь А 1:2
9-й Тур
73 05.09.2010 Олександрія – Кримтеплиця 1:0
74 05.09.2010 Чорноморець – Буковина 3:0
75 05.09.2010 Фенікс-Іллічівець – Нива В 1:3
76 05.09.2010 Арсенал-Київщина – Нафтовик-Укрнафта 2:1
77 05.09.2010 Титан А – Геліос 2:1
78 05.09.2010 Львів – Енергетик 2:1
79 05.09.2010 Сталь А – Говерла 3:2
80 06.09.2010 Зірка – Дністер 3:1
10-й Тур
81 10.09.2010 Енергетик – Зірка 2:0
82 11.09.2010 Титан А – Нафтовик-Укрнафта 0:1
83 11.09.2010 Нива В – Арсенал-Київщина 3:1
84 11.09.2010 Динамо-2 К – Фенікс-Іллічівець 1:1
85 11.09.2010 Буковина – Прикарпаття 2:1
86 11.09.2010 Олександрія – Чорноморець 2:1
87 11.09.2010 Дністер – Сталь А 2:0
88 11.09.2010 Геліос – Львів 1:3
89 11.09.2010 Кримтеплиця – Говерла 0:0
11-й Тур
90 17.09.2010 Прикарпаття – Олександрія 0:3
91 18.09.2010 Чорноморець – Кримтеплиця 4:0
92 18.09.2010 Фенікс-Іллічівець – Буковина 0:1
93 18.09.2010 Титан А – Нива В 1:2
94 18.09.2010 Зірка – Геліос 1:3
95 18.09.2010 Сталь А – Енергетик 3:1
96 18.09.2010 Говерла – Дністер 1:0
97 18.09.2010 Арсенал-Київщина – Динамо-2 К 0:2
98 19.09.2010 Львів – Нафтовик-Укрнафта 3:0
12-й Тур
99 25.09.2010 Енергетик – Говерла 2:1
100 26.09.2010 Кримтеплиця – Дністер 3:1
101 26.09.2010 Нафтовик-Укрнафта – Зірка 2:0
102 26.09.2010 Нива В – Львів 1:0
103 26.09.2010 Динамо-2 К – Титан А 2:1
104 26.09.2010 Буковина – Арсенал-Київщина 2:1
105 26.09.2010 Олександрія – Фенікс-Іллічівець 2:1
106 26.09.2010 Чорноморець – Прикарпаття 2:1
107 26.09.2010 Геліос – Сталь А 0:1
13-й Тур
108 01.10.2010 Прикарпаття – Кримтеплиця 1:2
109 01.10.2010 Львів – Динамо-2 К 3:0
110 01.10.2010 Говерла – Геліос 4:2
111 01.10.2010 Дністер – Енергетик 2:0
112 02.10.2010 Фенікс-Іллічівець – Чорноморець 1:3
113 02.10.2010 Арсенал-Київщина – Олександрія 1:1
114 02.10.2010 Титан А – Буковина 1:0
115 02.10.2010 Зірка – Нива В 2:1
116 02.10.2010 Сталь А – Нафтовик-Укрнафта 0:1
14-й Тур
117 05.10.2010 Кримтеплиця – Енергетик 1:0
118 06.10.2010 Нафтовик-Укрнафта – Говерла 1:1
119 06.10.2010 Нива В – Сталь А 2:1
120 06.10.2010 Динамо-2 К – Зірка 3:0
121 06.10.2010 Буковина – Львів 0:2
122 06.10.2010 Олександрія – Титан А 3:0
123 06.10.2010 Чорноморець – Арсенал-Київщина 1:0
124 06.10.2010 Прикарпаття – Фенікс-Іллічівець 1:2
125 06.10.2010 Геліос – Дністер 0:0
15-й Тур
126 10.10.2010 Фенікс-Іллічівець – Кримтеплиця 1:2
127 10.10.2010 Арсенал-Київщина – Прикарпаття 3:2
128 10.10.2010 Львів – Олександрія 0:3
129 10.10.2010 Зірка – Буковина 3:3
130 10.10.2010 Говерла – Нива В 3:0
131 10.10.2010 Енергетик – Геліос 1:1
132 11.10.2010 Сталь А – Динамо-2 К 2:2
133 11.10.2010 Дністер – Нафтовик-Укрнафта 1:2
16-й Тур
134 15.10.2010 Прикарпаття – Титан А 2:1
135 16.10.2010 Нафтовик-Укрнафта – Енергетик 2:3
136 16.10.2010 Буковина – Сталь А 3:1
137 16.10.2010 Олександрія – Зірка 2:1
138 16.10.2010 Фенікс-Іллічівець – Арсенал-Київщина 2:4
139 17.10.2010 Нива В – Дністер 3:2
140 17.10.2010 Чорноморець – Львів 1:1
141 17.10.2010 Динамо-2 К – Говерла 0:1
142 18.10.2010 Кримтеплиця – Геліос 2:1
17-й Тур
143 22.10.2010 Енергетик – Нива В 1:0
144 23.10.2010 Арсенал-Київщина – Кримтеплиця 0:0
145 23.10.2010 Титан А – Фенікс-Іллічівець 3:0
146 23.10.2010 Зірка – Чорноморець 0:1
147 23.10.2010 Сталь А – Олександрія 1:0
148 23.10.2010 Говерла – Буковина 2:2
149 23.10.2010 Дністер – Динамо-2 К 0:1
150 23.10.2010 Геліос – Нафтовик-Укрнафта 3:1
151 24.10.2010 Львів – Прикарпаття 4:2
18-й Тур
152 30.10.2010 Говерла – Олександрія 2:1
153 30.10.2010 Дністер – Буковина 2:1
154 31.10.2010 Титан А – Арсенал-Київщина 2:1
155 31.10.2010 Львів – Фенікс-Іллічівець 6:1
156 31.10.2010 Зірка – Прикарпаття 3:2
157 31.10.2010 Сталь А – Чорноморець 1:1
158 31.10.2010 Геліос – Нива В 0:0
159 01.11.2010 Кримтеплиця – Нафтовик-Укрнафта 1:1
160 01.11.2010 Енергетик – Динамо-2 К 2:1
19-й Тур
161 05.11.2010 Динамо-2 К – Геліос 1:0
162 05.11.2010 Прикарпаття – Сталь А 0:3
163 06.11.2010 Нива В – Нафтовик-Укрнафта 2:2
164 06.11.2010 Буковина – Енергетик 2:1
165 06.11.2010 Олександрія – Дністер 2:1
166 06.11.2010 Чорноморець – Говерла 1:1
167 06.11.2010 Фенікс-Іллічівець – Зірка 1:6
168 06.11.2010 Арсенал-Київщина – Львів 1:0
169 06.11.2010 Титан А – Кримтеплиця 0:0
15-й Тур
170 10.11.2010 Титан А – Чорноморець 0:1
9-й Тур
171 10.11.2010 Прикарпаття – Динамо-2 К 0:3
20-й Тур
172 12.11.2010 Енергетик – Олександрія 1:3
173 12.11.2010 Геліос – Буковина 2:1
174 13.11.2010 Сталь А – Фенікс-Іллічівець 3:0
175 14.11.2010 Нафтовик-Укрнафта – Динамо-2 К 2:2
176 14.11.2010 Львів – Титан А 2:0
177 14.11.2010 Зірка – Арсенал-Київщина 1:0
178 14.11.2010 Говерла – Прикарпаття 4:2
179 14.11.2010 Дністер – Чорноморець 1:2
180 14.11.2010 Кримтеплиця – Нива В 1:1
21-й Тур
181 19.03.2011 Динамо-2 К – Нива В 3:1
182 19.03.2011 Чорноморець – Енергетик 4:0
183 20.03.2011 Буковина – Нафтовик-Укрнафта 2:1
184 20.03.2011 Титан А – Зірка 0:0
185 20.03.2011 Арсенал-Київщина – Сталь А 0:0
186 20.03.2011 Фенікс-Іллічівець – Говерла -:+
187 20.03.2011 Олександрія – Геліос 3:0
188 20.03.2011 Львів – Кримтеплиця 2:1
189 21.03.2011 Прикарпаття – Дністер 2:2
22-й Тур
190 25.03.2011 Говерла – Арсенал-Київщина 2:2
191 25.03.2011 Дністер – Фенікс-Іллічівець +:-
192 25.03.2011 Енергетик – Прикарпаття 0:3
193 26.03.2011 Нафтовик-Укрнафта – Олександрія 1:0
194 26.03.2011 Нива В – Буковина 1:1
195 26.03.2011 Зірка – Львів 3:0
196 26.03.2011 Сталь А – Титан А 0:0
23-й Тур
197 30.03.2011 Олександрія – Нива В 2:1
198 30.03.2011 Фенікс-Іллічівець – Енергетик -:+
199 30.03.2011 Арсенал-Київщина – Дністер 0:0
200 30.03.2011 Титан А – Говерла 0:2
201 30.03.2011 Львів – Сталь А 0:2
202 30.03.2011 Зірка – Кримтеплиця 3:0
203 31.03.2011 Буковина – Динамо-2 К 1:0
204 31.03.2011 Чорноморець – Нафтовик-Укрнафта 2:1
205 31.03.2011 Прикарпаття – Геліос 0:2
24-й Тур
206 03.04.2011 Сталь А – Зірка 2:1
207 03.04.2011 Дністер – Титан А 0:0
208 04.04.2011 Нафтовик-Укрнафта – Прикарпаття 3:0
209 04.04.2011 Нива В – Чорноморець 1:3
210 04.04.2011 Динамо-2 К – Олександрія 1:1
211 04.04.2011 Говерла – Львів 2:3
212 04.04.2011 Енергетик – Арсенал-Київщина 0:1
213 04.04.2011 Геліос – Фенікс-Іллічівець +:-
25-й Тур
214 09.04.2011 Олександрія – Буковина 1:0
215 09.04.2011 Фенікс-Іллічівець – Нафтовик-Укрнафта -:+
216 09.04.2011 Титан А – Енергетик 0:1
217 09.04.2011 Львів – Дністер 1:1
218 09.04.2011 Зірка – Говерла 4:0
219 09.04.2011 Сталь А – Кримтеплиця 1:0
220 10.04.2011 Чорноморець – Динамо-2 К 3:1
221 10.04.2011 Арсенал-Київщина – Геліос 3:1
222 11.04.2011 Прикарпаття – Нива В 0:1
26-й Тур
223 15.04.2011 Динамо-2 К – Прикарпаття 1:0
224 15.04.2011 Енергетик – Львів 0:0
225 15.04.2011 Кримтеплиця – Олександрія 1:0
226 16.04.2011 Нафтовик-Укрнафта – Арсенал-Київщина 2:3
227 16.04.2011 Нива В – Фенікс-Іллічівець +:-
228 16.04.2011 Говерла – Сталь А 3:2
229 16.04.2011 Дністер – Зірка 4:1
230 16.04.2011 Геліос – Титан А 2:2
231 17.04.2011 Буковина – Чорноморець 3:0
22-й Тур
232 19.04.2011 Кримтеплиця – Динамо-2 К 2:1
27-й Тур
233 22.04.2011 Чорноморець – Олександрія 0:2
234 22.04.2011 Прикарпаття – Буковина 0:1
235 23.04.2011 Фенікс-Іллічівець – Динамо-2 К -:+
236 23.04.2011 Арсенал-Київщина – Нива В 2:1
237 23.04.2011 Нафтовик-Укрнафта – Титан А 2:0
238 23.04.2011 Львів – Геліос 0:0
239 23.04.2011 Зірка – Енергетик 0:0
240 23.04.2011 Сталь А – Дністер 1:1
241 23.04.2011 Говерла – Кримтеплиця 0:2
28-й Тур
242 29.04.2011 Динамо-2 К – Арсенал-Київщина 0:1
243 29.04.2011 Енергетик – Сталь А 2:0
244 30.04.2011 Нафтовик-Укрнафта – Львів 0:0
245 30.04.2011 Нива В – Титан А 4:0
246 30.04.2011 Буковина – Фенікс-Іллічівець +:-
247 30.04.2011 Олександрія – Прикарпаття 3:0
248 30.04.2011 Дністер – Говерла 4:2
249 30.04.2011 Геліос – Зірка 2:2
250 01.05.2011 Кримтеплиця – Чорноморець 1:1
29-й Тур
251 06.05.2011 Титан А – Динамо-2 К 3:0
252 06.05.2011 Говерла – Енергетик 1:0
253 07.05.2011 Прикарпаття – Чорноморець 1:5
254 07.05.2011 Фенікс-Іллічівець – Олександрія -:+
255 07.05.2011 Арсенал-Київщина – Буковина 1:2
256 07.05.2011 Львів – Нива В 4:1
257 07.05.2011 Зірка – Нафтовик-Укрнафта 3:0
258 07.05.2011 Сталь А – Геліос 4:0
259 07.05.2011 Дністер – Кримтеплиця 0:0
24-й Тур
260 11.05.2011 Кримтеплиця – Буковина 3:1
30-й Тур
261 14.05.2011 Енергетик – Дністер 0:0
262 15.05.2011 Нафтовик-Укрнафта – Сталь А 2:2
263 15.05.2011 Нива В – Зірка 0:0
264 15.05.2011 Динамо-2 К – Львів 1:0
265 15.05.2011 Олександрія – Арсенал-Київщина 2:0
266 15.05.2011 Чорноморець – Фенікс-Іллічівець +:-
267 15.05.2011 Геліос – Говерла 1:0
268 15.05.2011 Кримтеплиця – Прикарпаття 5:1
269 16.05.2011 Буковина – Титан А 2:1
31-й Тур
270 20.05.2011 Енергетик – Кримтеплиця 1:2
271 21.05.2011 Фенікс-Іллічівець – Прикарпаття -:+
272 21.05.2011 Арсенал-Київщина – Чорноморець 2:2
273 21.05.2011 Титан А – Олександрія 1:0
274 21.05.2011 Львів – Буковина 2:0
275 21.05.2011 Зірка – Динамо-2 К 1:0
276 21.05.2011 Говерла – Нафтовик-Укрнафта 2:1
277 21.05.2011 Дністер – Геліос 1:0
278 22.05.2011 Сталь А – Нива В 1:0
22-й Тур
279 25.05.2011 Геліос – Чорноморець 0:0
32-й Тур
280 27.05.2011 Нафтовик-Укрнафта – Дністер 1:1
281 27.05.2011 Нива В – Говерла 2:1
282 27.05.2011 Динамо-2 К – Сталь А 2:1
283 27.05.2011 Буковина – Зірка 1:2
284 27.05.2011 Олександрія – Львів 1:0
285 27.05.2011 Кримтеплиця – Фенікс-Іллічівець +:-
286 29.05.2011 Геліос – Енергетик 0:1
287 30.05.2011 Чорноморець – Титан А 4:0
288 30.05.2011 Прикарпаття – Арсенал-Київщина 0:2
33-й Тур
289 04.06.2011 Арсенал-Київщина – Фенікс-Іллічівець +:-
290 04.06.2011 Титан А – Прикарпаття 2:0
291 04.06.2011 Львів – Чорноморець 0:1
292 04.06.2011 Зірка – Олександрія 1:1
293 04.06.2011 Сталь А – Буковина 4:2
294 04.06.2011 Говерла – Динамо-2 К 1:1
295 04.06.2011 Дністер – Нива В 1:0
296 04.06.2011 Енергетик – Нафтовик-Укрнафта 1:1
297 04.06.2011 Геліос – Кримтеплиця 1:0
34-й Тур
298 11.06.2011 Нафтовик-Укрнафта – Геліос 1:1
299 11.06.2011 Нива В – Енергетик 3:0
300 11.06.2011 Динамо-2 К – Дністер 2:0
301 11.06.2011 Буковина – Говерла 0:0
302 11.06.2011 Олександрія – Сталь А 0:1
303 11.06.2011 Чорноморець – Зірка 0:1
304 11.06.2011 Прикарпаття – Львів 1:6
305 11.06.2011 Фенікс-Іллічівець – Титан А -:+
306 11.06.2011 Кримтеплиця – Арсенал-Київщина 4:1





Команда

7 Сергій Петров


© FC.Lviv.ua. Всі права захищено. 2006 - 2018.