неофіційний сайт ФК ”ЛЬВІВ”
останні новини клубу, команда в цифрах
МАТЧІ
наступний

28-й Тур, 26.05.2018, 17:30, Львів, стадіон СКІФ

Львів
Львів
-
Нива
Вінниця
-

on-line
протокол

попередній

27-й Тур, 20.05.2018, Львів, стадіон СКІФ

Львів
Львів
3
Арсенал
Обухів
0

on-line
протокол


Друга Ліга
команда і о
1 Агробізнес 25 67
2 Прикарпаття 25 59
3 Нива В 25 39
4 Скала 25 34
5 Львів 25 33
6 Нива Т 26 33
7 Буковина 25 31
8 Полісся 25 27
9 Поділля 25 22
10 Арсенал-Київщина 26 13
11 Тернопіль 0 0

календар ігор  
Львів у сезоні  



ПАРТНЕРИ
ФК Погонь Львів


СЕЗОН 2009/2010. Друга ліга. Група "А"



ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ


М команда І В Н П М О
1 Буковина Чернівці 20 15 3 2 35:12 48
2 Нива Вінниця 20 12 4 4 43:16 40
3 Бастіон Іллічівськ 20 11 7 2 44:20 40
4 Миколаїв Миколаїв 20 11 6 3 30:13 39
5 Динамо Хмельницький 20 10 3 7 28:16 33
6 Єдність Плиски 20 8 5 7 22:21 29
7 Рось Біла Церква 20 6 3 11 18:30 21
8 Львів-2 Львів 20 4 7 9 13:25 19
9 Верес Рівне 20 4 4 12 16:41 16
10 Карпати-2 Львів 20 5 1 14 17:43 16
11 Скала Стрий 20 1 3 16 11:40 6
календар ігор  
Команда в сезоні  



МАТЧІ

1-й Тур
1 29.07.2009 Бастіон – Рось 2:1
2 29.07.2009 Верес – Карпати-2 Л 0:4
3 29.07.2009 Львів-2 – Буковина 1:3
4 29.07.2009 Нива В – Скала 1:0
5 29.07.2009 Динамо Х – Миколаїв 0:0
2-й Тур
6 08.08.2009 Бастіон – Динамо Х 1:1
7 09.08.2009 Буковина – Нива В 3:0
8 09.08.2009 Карпати-2 Л – Львів-2 2:0
9 09.08.2009 Рось – Скала 3:1
10 09.08.2009 Миколаїв – Єдність 4:1
3-й Тур
11 15.08.2009 Скала – Буковина 1:1
12 15.08.2009 Динамо Х – Рось 2:0
13 15.08.2009 Нива В – Карпати-2 Л 7:1
4-й Тур
14 22.08.2009 Бастіон – Верес 6:2
15 22.08.2009 Карпати-2 Л – Скала 2:0
16 22.08.2009 Миколаїв – Львів-2 1:1
17 22.08.2009 Динамо Х – Єдність 0:1
18 23.08.2009 Рось – Буковина 0:1
5-й Тур
19 29.08.2009 Єдність – Рось 3:1
20 29.08.2009 Верес – Динамо Х 1:2
21 29.08.2009 Львів-2 – Бастіон 1:1
22 29.08.2009 Нива В – Миколаїв 0:1
23 29.08.2009 Буковина – Карпати-2 Л 4:1
6-й Тур
24 04.09.2009 Бастіон – Нива В 1:3
25 05.09.2009 Миколаїв – Скала 3:1
26 05.09.2009 Єдність – Верес 0:1
27 05.09.2009 Динамо Х – Львів-2 0:0
28 05.09.2009 Рось – Карпати-2 Л 2:0
7-й Тур
29 13.09.2009 Верес – Рось 1:2
30 13.09.2009 Нива В – Динамо Х 1:2
31 13.09.2009 Скала – Бастіон 0:1
32 13.09.2009 Буковина – Миколаїв 0:0
8-й Тур
33 18.09.2009 Миколаїв – Карпати-2 Л 0:0
34 18.09.2009 Верес – Львів-2 2:0
35 18.09.2009 Бастіон – Буковина 4:2
36 18.09.2009 Динамо Х – Скала 3:1
37 18.09.2009 Єдність – Нива В 0:0
7-й Тур
38 22.09.2009 Львів-2 – Єдність 1:0
9-й Тур
39 26.09.2009 Карпати-2 Л – Бастіон 0:2
40 26.09.2009 Львів-2 – Рось 0:0
41 27.09.2009 Скала – Єдність 2:2
42 27.09.2009 Нива В – Верес 1:1
43 27.09.2009 Буковина – Динамо Х 2:0
10-й Тур
44 02.10.2009 Львів-2 – Нива В 0:3
45 02.10.2009 Динамо Х – Карпати-2 Л 2:0
46 02.10.2009 Єдність – Буковина 2:3
47 02.10.2009 Верес – Скала 2:1
48 02.10.2009 Рось – Миколаїв 0:1
11-й Тур
49 10.10.2009 Нива В – Рось 5:1
50 10.10.2009 Скала – Львів-2 0:1
51 10.10.2009 Буковина – Верес 0:0
52 10.10.2009 Карпати-2 Л – Єдність 0:1
53 10.10.2009 Миколаїв – Бастіон 1:1
12-й Тур
54 18.10.2009 Скала – Нива В 0:3
55 18.10.2009 Карпати-2 Л – Верес 1:3
56 18.10.2009 Миколаїв – Динамо Х 2:1
57 18.10.2009 Буковина – Львів-2 1:0
58 18.10.2009 Рось – Бастіон 0:0
3-й Тур
59 21.10.2009 Верес – Миколаїв 0:1
13-й Тур
60 24.10.2009 Динамо Х – Бастіон 1:2
61 24.10.2009 Єдність – Миколаїв 1:0
62 24.10.2009 Львів-2 – Карпати-2 Л 3:1
63 24.10.2009 Нива В – Буковина 2:1
64 24.10.2009 Скала – Рось 2:3
14-й Тур
65 01.11.2009 Бастіон – Єдність 4:0
66 03.04.2010 Карпати-2 Л – Нива В 0:1
67 03.04.2010 Миколаїв – Верес 5:0
68 03.04.2010 Буковина – Скала 2:0
69 03.04.2010 Рось – Динамо Х 0:3
3-й Тур
70 03.04.2010 Єдність – Бастіон 1:2
15-й Тур
71 10.04.2010 Львів-2 – Миколаїв 0:1
72 10.04.2010 Верес – Бастіон 1:1
73 10.04.2010 Скала – Карпати-2 Л 0:1
74 10.04.2010 Єдність – Динамо Х 1:0
75 10.04.2010 Буковина – Рось 2:0
16-й Тур
76 18.04.2010 Бастіон – Львів-2 2:1
77 18.04.2010 Динамо Х – Верес 3:0
78 18.04.2010 Карпати-2 Л – Буковина 1:4
79 18.04.2010 Миколаїв – Нива В 1:3
80 18.04.2010 Рось – Єдність 1:2
17-й Тур
81 24.04.2010 Скала – Миколаїв 0:2
82 24.04.2010 Верес – Єдність 1:1
83 24.04.2010 Львів-2 – Динамо Х 0:4
84 24.04.2010 Нива В – Бастіон 1:1
85 25.04.2010 Карпати-2 Л – Рось 0:2
18-й Тур
86 01.05.2010 Бастіон – Скала 5:0
87 01.05.2010 Єдність – Львів-2 0:0
88 01.05.2010 Динамо Х – Нива В 2:1
89 01.05.2010 Рось – Верес 1:0
90 01.05.2010 Миколаїв – Буковина 0:1
19-й Тур
91 09.05.2010 Буковина – Бастіон 1:0
92 09.05.2010 Львів-2 – Верес 4:1
93 09.05.2010 Нива В – Єдність 0:0
94 09.05.2010 Скала – Динамо Х 1:2
95 09.05.2010 Карпати-2 Л – Миколаїв 1:3
20-й Тур
96 15.05.2010 Бастіон – Карпати-2 Л 6:1
97 15.05.2010 Динамо Х – Буковина 0:1
98 15.05.2010 Єдність – Скала 3:0
99 15.05.2010 Верес – Нива В 0:5
100 15.05.2010 Рось – Львів-2 0:0
21-й Тур
101 23.05.2010 Нива В – Львів-2 3:0
102 23.05.2010 Скала – Верес 1:0
103 23.05.2010 Буковина – Єдність 1:0
104 23.05.2010 Карпати-2 Л – Динамо Х 1:0
105 23.05.2010 Миколаїв – Рось 2:0
22-й Тур
106 29.05.2010 Бастіон – Миколаїв 2:2
107 29.05.2010 Єдність – Карпати-2 Л 3:0
108 29.05.2010 Верес – Буковина 0:2
109 29.05.2010 Львів-2 – Скала 0:0
110 29.05.2010 Рось – Нива В 1:3





Команда

19 Іван Дещиця


Партнери клубу


Ресторан Хутірець у Львові




© REKLAMA.lviv.ua. Всі права захищено. 2006 - 2018. WEB-дизайн REKLAMA.lviv.ua