неофіційний сайт ФК ”ЛЬВІВ”
останні новини клубу, команда в цифрах
МАТЧІ
наступний

28-й Тур, 26.05.2018, 17:30, Львів, стадіон СКІФ

Львів
Львів
-
Нива
Вінниця
-

on-line
протокол

попередній

27-й Тур, 20.05.2018, Львів, стадіон СКІФ

Львів
Львів
3
Арсенал
Обухів
0

on-line
протокол


Друга Ліга
команда і о
1 Агробізнес 25 67
2 Прикарпаття 25 59
3 Нива В 25 39
4 Скала 25 34
5 Львів 25 33
6 Нива Т 26 33
7 Буковина 25 31
8 Полісся 25 27
9 Поділля 25 22
10 Арсенал-Київщина 26 13
11 Тернопіль 0 0

календар ігор  
Львів у сезоні  



ПАРТНЕРИ
ФК Погонь Львів


СЕЗОН 2009/2010. Перша ліга



ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ


М команда І В Н П М О
1 Севастополь Севастополь 34 24 4 6 68:27 76
2 Волинь Луцьк 34 22 8 4 71:30 74
3 Сталь Алчевськ 34 19 8 7 55:35 65
4 Львів Львів 34 19 6 9 49:22 63
5 Олександрія Олександрія 34 19 6 9 58:34 63
6 Кримтеплиця Молодіжне 34 17 8 9 53:28 59
7 Нафтовик-Укрнафта Охтирка 34 17 6 11 45:35 57
8 Десна Чернігів 34 12 12 10 38:30 48
9 Арсенал-Київщина Обухів 34 12 10 12 48:44 46
10 Геліос Харків 34 12 10 12 42:47 46
11 Дністер Овідіополь 34 12 8 14 44:47 44
12 Зірка Кропивницький 34 11 13 10 38:40 43
13 Динамо-2 Київ 34 12 5 17 35:46 41
14 Фенікс-Іллічівець Калініно 34 10 7 17 39:52 37
15 Енергетик Бурштин 34 8 11 15 32:49 35
16 Прикарпаття Івано-Франківськ 34 5 7 22 26:68 22
17 Харків Харків 34 3 5 26 23:76 14
18 Нива Тернопіль 34 3 4 27 18:72 10
календар ігор  
Команда в сезоні  



МАТЧІ

1-й Тур
1 17.07.2009 Енергетик – Кримтеплиця 0:1
2 17.07.2009 Прикарпаття – Фенікс-Іллічівець 2:0
3 18.07.2009 Севастополь – Зірка 4:0
4 18.07.2009 Нива Т – Львів 0:4
5 19.07.2009 Десна – Геліос 1:1
6 19.07.2009 Арсенал-Київщина – Сталь А 1:0
7 19.07.2009 Олександрія – Нафтовик-Укрнафта 0:0
8 19.07.2009 Дністер – Волинь 1:5
2-й Тур
9 25.07.2009 Севастополь – Нива Т 3:1
10 25.07.2009 Фенікс-Іллічівець – Олександрія 0:1
11 25.07.2009 Львів – Десна 2:0
12 25.07.2009 Зірка – Волинь 2:2
13 26.07.2009 Нафтовик-Укрнафта – Дністер 2:2
14 26.07.2009 Кримтеплиця – Арсенал-Київщина 1:2
15 26.07.2009 Геліос – Енергетик 1:0
3-й Тур
16 31.07.2009 Енергетик – Львів 1:0
17 31.07.2009 Волинь – Нафтовик-Укрнафта 1:0
18 01.08.2009 Нива Т – Зірка 1:1
19 01.08.2009 Десна – Севастополь 0:0
20 01.08.2009 Арсенал-Київщина – Геліос 0:1
21 01.08.2009 Прикарпаття – Сталь А 2:2
22 01.08.2009 Олександрія – Харків 5:0
23 01.08.2009 Дністер – Фенікс-Іллічівець 2:2
4-й Тур
24 09.08.2009 Севастополь – Енергетик 4:0
25 09.08.2009 Нива Т – Десна 0:1
26 09.08.2009 Фенікс-Іллічівець – Волинь 1:1
27 09.08.2009 Сталь А – Олександрія 2:1
28 09.08.2009 Кримтеплиця – Прикарпаття 4:0
29 09.08.2009 Геліос – Динамо-2 К 0:3
30 09.08.2009 Львів – Арсенал-Київщина 0:0
31 09.08.2009 Зірка – Нафтовик-Укрнафта 1:1
32 10.08.2009 Харків – Дністер 1:3
5-й Тур
33 21.08.2009 Енергетик – Нива Т 1:1
34 21.08.2009 Динамо-2 К – Львів 2:1
35 21.08.2009 Прикарпаття – Геліос 0:2
36 21.08.2009 Олександрія – Кримтеплиця 0:3
37 21.08.2009 Волинь – Харків 2:0
38 22.08.2009 Десна – Зірка 2:1
39 22.08.2009 Арсенал-Київщина – Севастополь 2:7
40 22.08.2009 Дністер – Сталь А 0:2
41 22.08.2009 Нафтовик-Укрнафта – Фенікс-Іллічівець 3:1
6-й Тур
42 25.08.2009 Геліос – Олександрія 2:2
43 26.08.2009 Севастополь – Динамо-2 К 5:0
44 26.08.2009 Нива Т – Арсенал-Київщина 0:1
45 26.08.2009 Десна – Енергетик 0:1
46 26.08.2009 Харків – Нафтовик-Укрнафта 1:4
47 26.08.2009 Сталь А – Волинь 0:1
48 26.08.2009 Кримтеплиця – Дністер 0:0
49 26.08.2009 Львів – Прикарпаття 4:0
50 26.08.2009 Зірка – Фенікс-Іллічівець 2:0
7-й Тур
51 30.08.2009 Енергетик – Зірка 0:1
52 30.08.2009 Арсенал-Київщина – Десна 2:2
53 30.08.2009 Олександрія – Львів 0:0
54 30.08.2009 Дністер – Геліос 1:2
55 30.08.2009 Нафтовик-Укрнафта – Сталь А 1:2
56 31.08.2009 Динамо-2 К – Нива Т 3:2
57 31.08.2009 Прикарпаття – Севастополь 0:1
58 31.08.2009 Волинь – Кримтеплиця 0:0
59 31.08.2009 Фенікс-Іллічівець – Харків 4:2
8-й Тур
60 06.09.2009 Нива Т – Прикарпаття 1:0
61 06.09.2009 Енергетик – Арсенал-Київщина 1:0
62 06.09.2009 Сталь А – Фенікс-Іллічівець 3:1
63 06.09.2009 Кримтеплиця – Нафтовик-Укрнафта 2:1
64 06.09.2009 Геліос – Волинь 2:2
65 06.09.2009 Львів – Дністер 3:0
66 06.09.2009 Зірка – Харків 2:2
67 07.09.2009 Севастополь – Олександрія 1:0
9-й Тур
68 11.09.2009 Динамо-2 К – Енергетик 1:2
69 11.09.2009 Прикарпаття – Десна 0:1
70 12.09.2009 Олександрія – Нива Т 3:0
71 12.09.2009 Дністер – Севастополь 4:1
72 13.09.2009 Арсенал-Київщина – Зірка 0:0
73 13.09.2009 Геліос – Нафтовик-Укрнафта 1:0
1-й Тур
74 15.09.2009 Динамо-2 К – Харків 2:1
10-й Тур
75 18.09.2009 Севастополь – Волинь 1:1
76 18.09.2009 Енергетик – Прикарпаття 1:1
77 18.09.2009 Геліос – Фенікс-Іллічівець 3:1
78 18.09.2009 Зірка – Сталь А 1:0
79 18.09.2009 Десна – Олександрія 2:1
80 19.09.2009 Нива Т – Дністер 2:0
81 19.09.2009 Арсенал-Київщина – Динамо-2 К 2:1
82 19.09.2009 Кримтеплиця – Харків 4:1
83 19.09.2009 Львів – Нафтовик-Укрнафта 2:0
11-й Тур
84 22.09.2009 Харків – Геліос 0:5
85 23.09.2009 Динамо-2 К – Зірка 2:0
86 23.09.2009 Прикарпаття – Арсенал-Київщина 2:0
87 23.09.2009 Олександрія – Енергетик 4:1
88 23.09.2009 Дністер – Десна 2:1
89 23.09.2009 Волинь – Нива Т 2:1
90 23.09.2009 Нафтовик-Укрнафта – Севастополь 0:1
91 23.09.2009 Фенікс-Іллічівець – Львів 1:0
92 23.09.2009 Сталь А – Кримтеплиця 0:0
12-й Тур
93 27.09.2009 Севастополь – Фенікс-Іллічівець 3:1
94 27.09.2009 Нива Т – Нафтовик-Укрнафта 0:4
95 27.09.2009 Десна – Волинь 2:1
96 27.09.2009 Енергетик – Дністер 2:1
97 27.09.2009 Львів – Харків 2:1
98 27.09.2009 Зірка – Кримтеплиця 2:1
99 28.09.2009 Арсенал-Київщина – Олександрія 3:0
100 28.09.2009 Динамо-2 К – Прикарпаття 3:1
101 28.09.2009 Геліос – Сталь А 1:1
13-й Тур
102 02.10.2009 Прикарпаття – Зірка 0:1
103 02.10.2009 Олександрія – Динамо-2 К 2:1
104 03.10.2009 Сталь А – Львів 0:2
105 03.10.2009 Нафтовик-Укрнафта – Десна 0:0
106 03.10.2009 Фенікс-Іллічівець – Нива Т 2:0
107 04.10.2009 Дністер – Арсенал-Київщина 1:1
108 04.10.2009 Харків – Севастополь 0:3
109 04.10.2009 Кримтеплиця – Геліос 0:1
110 05.10.2009 Волинь – Енергетик 4:1
14-й Тур
111 09.10.2009 Енергетик – Нафтовик-Укрнафта 0:1
112 09.10.2009 Арсенал-Київщина – Волинь 2:0
113 09.10.2009 Прикарпаття – Олександрія 0:2
114 10.10.2009 Севастополь – Сталь А 3:4
115 10.10.2009 Нива Т – Харків 1:0
116 10.10.2009 Динамо-2 К – Дністер 0:2
117 10.10.2009 Львів – Кримтеплиця 3:1
118 10.10.2009 Зірка – Геліос 1:1
119 11.10.2009 Десна – Фенікс-Іллічівець 0:0
9-й Тур
120 14.10.2009 Харків – Сталь А 0:1
121 14.10.2009 Волинь – Львів 0:0
15-й Тур
122 17.10.2009 Олександрія – Зірка 1:1
123 17.10.2009 Дністер – Прикарпаття 5:2
124 17.10.2009 Волинь – Динамо-2 К 1:1
125 17.10.2009 Фенікс-Іллічівець – Енергетик 3:0
126 18.10.2009 Нафтовик-Укрнафта – Арсенал-Київщина 2:1
127 18.10.2009 Харків – Десна 0:4
128 18.10.2009 Сталь А – Нива Т 1:0
129 18.10.2009 Кримтеплиця – Севастополь 1:2
130 19.10.2009 Геліос – Львів 3:3
2-й Тур
131 21.10.2009 Сталь А – Динамо-2 К 1:0
9-й Тур
132 21.10.2009 Фенікс-Іллічівець – Кримтеплиця 1:0
16-й Тур
133 23.10.2009 Енергетик – Харків 1:1
134 23.10.2009 Прикарпаття – Волинь 0:2
135 24.10.2009 Арсенал-Київщина – Фенікс-Іллічівець 1:0
136 24.10.2009 Олександрія – Дністер 2:1
137 25.10.2009 Севастополь – Геліос 4:2
138 25.10.2009 Нива Т – Кримтеплиця 0:1
139 25.10.2009 Динамо-2 К – Нафтовик-Укрнафта 2:0
140 25.10.2009 Зірка – Львів 0:1
141 26.10.2009 Десна – Сталь А 0:1
17-й Тур
142 01.11.2009 Кримтеплиця – Десна 0:0
143 02.11.2009 Фенікс-Іллічівець – Динамо-2 К 1:1
3-й Тур
144 11.03.2010 Динамо-2 К – Кримтеплиця 1:1
17-й Тур
145 14.03.2010 Дністер – Зірка 0:0
146 14.03.2010 Геліос – Нива Т 2:0
147 15.03.2010 Харків – Арсенал-Київщина 0:4
148 15.03.2010 Сталь А – Енергетик 0:0
149 15.03.2010 Нафтовик-Укрнафта – Прикарпаття 1:1
150 15.03.2010 Волинь – Олександрія 1:3
25-й Тур
151 15.03.2010 Динамо-2 К – Десна 0:1
18-й Тур
152 19.03.2010 Кримтеплиця – Енергетик 2:1
153 19.03.2010 Волинь – Дністер 3:0
154 19.03.2010 Фенікс-Іллічівець – Прикарпаття 2:1
155 19.03.2010 Геліос – Десна 0:0
156 19.03.2010 Зірка – Севастополь 0:0
157 20.03.2010 Харків – Динамо-2 К 0:1
158 20.03.2010 Львів – Нива Т 3:0
159 20.03.2010 Нафтовик-Укрнафта – Олександрія 0:1
160 20.03.2010 Сталь А – Арсенал-Київщина 1:1
19-й Тур
161 24.03.2010 Нива Т – Севастополь 0:2
162 24.03.2010 Десна – Львів 0:0
163 24.03.2010 Енергетик – Геліос 0:0
164 24.03.2010 Арсенал-Київщина – Кримтеплиця 1:1
165 24.03.2010 Динамо-2 К – Сталь А 1:2
166 24.03.2010 Прикарпаття – Харків 1:1
167 24.03.2010 Олександрія – Фенікс-Іллічівець 2:1
168 24.03.2010 Дністер – Нафтовик-Укрнафта 0:1
20-й Тур
169 28.03.2010 Фенікс-Іллічівець – Дністер 0:1
170 28.03.2010 Харків – Олександрія 1:1
171 28.03.2010 Львів – Енергетик 3:1
172 28.03.2010 Зірка – Нива Т 3:1
173 29.03.2010 Севастополь – Десна 1:0
174 29.03.2010 Нафтовик-Укрнафта – Волинь 2:3
175 29.03.2010 Сталь А – Прикарпаття 2:0
176 29.03.2010 Кримтеплиця – Динамо-2 К 1:0
177 29.03.2010 Геліос – Арсенал-Київщина 1:0
21-й Тур
178 03.04.2010 Десна – Нива Т 4:0
179 03.04.2010 Енергетик – Севастополь 1:2
180 03.04.2010 Арсенал-Київщина – Львів 1:3
181 03.04.2010 Динамо-2 К – Геліос 2:2
182 03.04.2010 Прикарпаття – Кримтеплиця 0:1
183 03.04.2010 Олександрія – Сталь А 1:2
184 03.04.2010 Дністер – Харків 2:0
185 03.04.2010 Волинь – Фенікс-Іллічівець 4:0
186 03.04.2010 Нафтовик-Укрнафта – Зірка 2:1
22-й Тур
187 07.04.2010 Нива Т – Енергетик 2:2
188 07.04.2010 Фенікс-Іллічівець – Нафтовик-Укрнафта 1:2
189 07.04.2010 Харків – Волинь 1:3
190 07.04.2010 Сталь А – Дністер 1:0
191 07.04.2010 Кримтеплиця – Олександрія 3:0
192 07.04.2010 Львів – Динамо-2 К 3:0
193 07.04.2010 Зірка – Десна 2:0
194 08.04.2010 Севастополь – Арсенал-Київщина 2:0
195 08.04.2010 Геліос – Прикарпаття 2:0
23-й Тур
196 11.04.2010 Енергетик – Десна 1:1
197 11.04.2010 Нафтовик-Укрнафта – Харків 2:1
198 11.04.2010 Фенікс-Іллічівець – Зірка 1:2
199 13.04.2010 Арсенал-Київщина – Нива Т 4:0
200 13.04.2010 Динамо-2 К – Севастополь 1:0
201 13.04.2010 Прикарпаття – Львів 0:0
202 13.04.2010 Олександрія – Геліос 3:2
203 13.04.2010 Дністер – Кримтеплиця 0:2
204 13.04.2010 Волинь – Сталь А 1:1
24-й Тур
205 17.04.2010 Севастополь – Прикарпаття 3:0
206 17.04.2010 Нива Т – Динамо-2 К 0:1
207 17.04.2010 Десна – Арсенал-Київщина 2:1
208 17.04.2010 Харків – Фенікс-Іллічівець 1:2
209 17.04.2010 Сталь А – Нафтовик-Укрнафта 0:1
210 17.04.2010 Кримтеплиця – Волинь 3:2
211 17.04.2010 Геліос – Дністер 2:2
212 17.04.2010 Львів – Олександрія 1:2
213 17.04.2010 Зірка – Енергетик 2:1
25-й Тур
214 21.04.2010 Арсенал-Київщина – Енергетик 0:0
215 21.04.2010 Прикарпаття – Нива Т 1:1
216 21.04.2010 Олександрія – Севастополь 2:1
217 21.04.2010 Дністер – Львів 0:1
218 21.04.2010 Волинь – Геліос 4:0
219 21.04.2010 Нафтовик-Укрнафта – Кримтеплиця 1:0
220 21.04.2010 Фенікс-Іллічівець – Сталь А 3:4
221 21.04.2010 Харків – Зірка 0:0
8-й Тур
222 22.04.2010 Десна – Динамо-2 К 0:0
26-й Тур
223 25.04.2010 Нива Т – Олександрія 0:2
224 25.04.2010 Сталь А – Харків 2:1
225 25.04.2010 Кримтеплиця – Фенікс-Іллічівець 3:0
226 25.04.2010 Львів – Волинь 0:1
227 25.04.2010 Зірка – Арсенал-Київщина 1:1
228 26.04.2010 Севастополь – Дністер 2:0
229 26.04.2010 Десна – Прикарпаття 4:0
230 26.04.2010 Нафтовик-Укрнафта – Геліос 2:0
19-й Тур
231 29.04.2010 Волинь – Зірка 4:0
2-й Тур
232 29.04.2010 Харків – Прикарпаття 1:2
27-й Тур
233 02.05.2010 Олександрія – Десна 1:1
234 02.05.2010 Нафтовик-Укрнафта – Львів 2:0
235 02.05.2010 Фенікс-Іллічівець – Геліос 2:0
236 03.05.2010 Прикарпаття – Енергетик 0:1
237 03.05.2010 Дністер – Нива Т 4:1
238 03.05.2010 Волинь – Севастополь 2:1
239 03.05.2010 Харків – Кримтеплиця 1:2
240 03.05.2010 Сталь А – Зірка 3:3
28-й Тур
241 07.05.2010 Нива Т – Волинь 1:2
242 07.05.2010 Десна – Дністер 1:2
243 07.05.2010 Енергетик – Олександрія 2:1
244 07.05.2010 Арсенал-Київщина – Прикарпаття 3:4
245 07.05.2010 Геліос – Харків 0:1
246 07.05.2010 Зірка – Динамо-2 К 0:1
247 08.05.2010 Севастополь – Нафтовик-Укрнафта 2:0
248 08.05.2010 Кримтеплиця – Сталь А 3:2
249 08.05.2010 Львів – Фенікс-Іллічівець 1:0
29-й Тур
250 11.05.2010 Дністер – Енергетик 1:1
251 12.05.2010 Прикарпаття – Динамо-2 К 1:0
252 12.05.2010 Олександрія – Арсенал-Київщина 5:1
253 12.05.2010 Волинь – Десна 2:1
254 12.05.2010 Сталь А – Геліос 3:0
255 12.05.2010 Кримтеплиця – Зірка 1:1
256 13.05.2010 Нафтовик-Укрнафта – Нива Т 3:0
257 13.05.2010 Фенікс-Іллічівець – Севастополь 1:1
258 13.05.2010 Харків – Львів 1:0
26-й Тур
259 15.05.2010 Енергетик – Динамо-2 К 3:4
30-й Тур
260 18.05.2010 Севастополь – Харків 1:0
261 18.05.2010 Десна – Нафтовик-Укрнафта 1:2
262 18.05.2010 Геліос – Кримтеплиця 0:4
263 19.05.2010 Нива Т – Фенікс-Іллічівець 1:2
264 19.05.2010 Енергетик – Волинь 0:3
265 19.05.2010 Арсенал-Київщина – Дністер 0:0
266 19.05.2010 Динамо-2 К – Олександрія 0:3
267 19.05.2010 Львів – Сталь А 3:2
268 19.05.2010 Зірка – Прикарпаття 3:0
31-й Тур
269 23.05.2010 Олександрія – Прикарпаття 4:0
270 23.05.2010 Фенікс-Іллічівець – Десна 1:2
271 23.05.2010 Сталь А – Севастополь 2:1
272 23.05.2010 Геліос – Зірка 1:2
273 24.05.2010 Дністер – Динамо-2 К 3:1
274 24.05.2010 Волинь – Арсенал-Київщина 3:2
275 24.05.2010 Нафтовик-Укрнафта – Енергетик 1:0
276 24.05.2010 Харків – Нива Т 1:0
277 24.05.2010 Кримтеплиця – Львів 0:1
32-й Тур
278 28.05.2010 Арсенал-Київщина – Нафтовик-Укрнафта 4:0
279 28.05.2010 Динамо-2 К – Волинь 0:2
280 29.05.2010 Севастополь – Кримтеплиця 3:2
281 29.05.2010 Десна – Харків 3:1
282 29.05.2010 Енергетик – Фенікс-Іллічівець 1:1
283 29.05.2010 Прикарпаття – Дністер 1:2
284 29.05.2010 Львів – Геліос 1:0
285 29.05.2010 Зірка – Олександрія 0:2
286 30.05.2010 Нива Т – Сталь А 0:3
27-й Тур
287 01.06.2010 Динамо-2 К – Арсенал-Київщина 0:1
34-й Тур
288 01.06.2010 Енергетик – Сталь А 2:2
02.06.2010
289 02.06.2010 Львів – Севастополь 0:1
33-й Тур
290 05.06.2010 Дністер – Олександрія 0:1
291 05.06.2010 Нафтовик-Укрнафта – Динамо-2 К 1:0
292 05.06.2010 Фенікс-Іллічівець – Арсенал-Київщина 2:2
293 05.06.2010 Харків – Енергетик 0:3
294 05.06.2010 Сталь А – Десна 3:0
295 05.06.2010 Кримтеплиця – Нива Т 4:0
296 05.06.2010 Геліос – Севастополь 0:1
297 05.06.2010 Львів – Зірка 2:1
298 05.06.2010 Волинь – Прикарпаття 5:1
34-й Тур
299 10.06.2010 Севастополь – Львів 1:0
300 10.06.2010 Нива Т – Геліос 1:2
301 10.06.2010 Десна – Кримтеплиця 1:1
302 10.06.2010 Арсенал-Київщина – Харків 4:1
303 10.06.2010 Динамо-2 К – Фенікс-Іллічівець 0:1
304 10.06.2010 Прикарпаття – Нафтовик-Укрнафта 3:3
305 10.06.2010 Олександрія – Волинь 0:1
306 10.06.2010 Зірка – Дністер 1:2





Команда

25 Олег Мізерник


Партнери клубу


Ресторан Хутірець у Львові




© REKLAMA.lviv.ua. Всі права захищено. 2006 - 2018. WEB-дизайн REKLAMA.lviv.ua